مجموعه آثار آیت الله امینی گلستانی

مجموعه آثار آیت الله امینی گلستانی

نسخه ۱.۰.۱
۲۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۲۵
مگابایت
حجم

درآمد


در عصری که آدمی با وجود پیشرفت‌های مادی، هنوز هم سرگردان صحرای گمراهی و اضطراب می‌گردد، چه نیک است آویختن به ریسمانی که آن سویش، هدایت است و آرامش؛ یعنی مردانی عالم و عامل که بازگوکننده کلام حق‌اند و یاوران حضرت عشق در مسیر عبودیت و بندگی‌. حال، شناساندن آثار ارزشمند دانشمندان اسلامی با استفاده از امکانات و فناوری‌های روز، خود خدمتی دیگر است به مشتاقان علم و معرفت.


بر این اساس، به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، «نرم‌افزار همراه مجموعه آثار آیت‌الله محمد امینی گلستانی» به کاربران محترم تقدیم می‌گردد. امید که مورد استفاده پژوهشگران و علاقه‌مندان به مطالعه آثار مذهبی قرار گیرد.


محتوای برنامه


در این برنامه، متن 22 عنوان از آثار آیت‌الله امینی گلستانی به زبان فارسی در موضوعاتی مانند: معارف اسلامی، اخلاق و خانواده، امام زمان(ع)، تاریخ اسلام، آموزه‌های مذهبی و خاطرات، برای علاقه‌مندان قابل دسترسی است.


برخی از قابلیت‌های برنامه


ـ کتابخانه: ارائه متن به همراه قابلیت: فهرست عناوین، نشانه‌‌گذاری در متن، رنگی‌کردن متن، حاشیه‌نویسی بر متن، اشتراک‌گذاری متن انتخابی، پیمایش در متن از طریق فهرست عناوین و صفحه، دسترسی آسان به پاورقی‌ها، تنظیم نمایش اِعراب کلمات، تنظیم شیوه حرکت بین صفحات، دسترسی به اطلاعات تفصیلی کتب.


ـ جست‌وجو: جست‌وجوی لفظی در متن و فهرست کتب، دسترسی به تاریخچه جست‌وجو.


ـ موضوعات: ارائه دسته‌بندی موضوعی کتاب‌های برنامه.


ـ برگزیده‌ها: امکان انتخاب کتاب یا کتاب‌های دلخواه و افزودن آنها به قسمت «برگزیده‌ها»، جهت دسترسی آسان‌تر.


ـ تنظیم فهرست: قابلیت تنظیم فهرست بر اساس: عنوان کتاب، نام نویسنده و آخرین مطالعه؛ نمایش فهرست به صورت: خلاصه، لیستی و جدولی.


ـ سایر امکانات: تنظیم فونت و فاصله خطوط، تنظیم حالت مطالعه در شب، تنظیم نور صفحه.


ـ ارسال نظر: امکان ارسال پیشنهادات و انتقادات توسط کاربر در محورهای مختلف.


 

logo-enamad logo-samandehi