تهرونی

تهرونی

نسخه ۱.۸.۵
+۵۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۷۵
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

در رسانه‌ها

نقد و بررسی بازی تهرونی، مکعب‌ها را بترکون تا وسایلت رو جمع کنی

بازی تهرونی یک بازی ایرنی در سبک Match 3 است که باید مکعب‌های رنگی را کنار هم جفت کرده و آنها بترکانید تا بتوانید مرحله به مرحه سکه جمع کنید و اسباب و وسایل را بدست آورید تا شخصیت مرد با مزه بازی را برای مهاجرت به تهران آماده کنید. اگر از طرفدارن بازی های ، Toon Blast و یا کندی کراش باشید، حتما این بازی ایرانی نظر شما جلب خواهد کرد.

سه به سه قطار - بررسی بازی موبایل تهرونی

«تهرونی» عنوانی اندرویدی در سبک جورچین یا همان سه به سه قطار است. البته می‌دانید که ۳ به ۳ فقط مربوط به مراحل اول بازی‌ها بود و همینطور که پیچیدگی در همه چیز زیاد شد، این عدد هم تا ۷ و ۹ بالا رفت. از جمله عواملی که می‌تواند بازیکن را ترغیب به تجربه‌ی تهرونی کند، بومی‌سازی مناسب و جالب آن است. برای مثال، از جمله تقویت‌ها و قدرت‌های ویژه در این بازی می‌توانم به پارسی کولا تگری، گاز پیکنیکی، پنکه سه پره گردن کوتاه، توپ پلاستیکی راه راه، لگد با شلوار شیش جیب و چکش اشاره کنم.

معرفی بازی تهرونی؛ کندی کراش با تم نوستالژی تهران

شما باید مهره‌های همرنگی که در کنار هم قرار دارند را منفجر کنید. در هر کدام از مرحله‌ها ماموریتی به شما داده می‌شود که باید در حرکات محدودی که دارید به آن‌ها دست یابید. در بعضی مراحل ماموریت شما نابودی تعداغی مشخص از مهره‌ها یا ایجاد انفجار در بعضی از خانه‌های خاص است. به مرور مراحل سخت تر می‌شوند و ماموریت‌هایی که به شما داده می‌شوند پیچیده تر می‌شوند. به طور مثال در بعضی از مراحل باید تعدادی مشخص “سس خرسی” که در بالای ستون‌ها قرار دارند را به پایین برسانید.

logo-enamad logo-samandehi