آرمکس

آرمکس

نسخه ۱.۰
<۱۰
نصب فعال
کاربردی
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

نرم افزار جامع واقعیت افزوده آرمکس


آرمکس، دنیای پشت عکس


با استفاده از آرمکس، عکس های خود را غنی کنید و عکس های غنی شده را مشاهده نمایید. کافیه به اینترنت وصل بشید و گوشی یا تبلت را سمت عکس های غنی شده با آرمکس بگیرید تا یک دنیای جدید به روتون باز بشه.


منظور از غنی چیه؟! یعنی شما در یک عکس معمولی (بدون تغییر در آن عکس) می توانید یک دنیا پیام منتقل کنید. مثلاً به عکس هایتان، ویدیو، عکس های دیگر، صوت، متن، لینک وب سایت، لینک شبکه های اجتماعی، نقشه، مدل سه بعدی، انیمیشن و تقریباً هر فایلی که فکرشو بکنید اضافه کنید.


آرمکس را همین حالا نصب کنید. همانطور که وجود یک نرم افزار بارکداسکنر روی هر گوشی لازمه، وجود آرمکس هم بسیار لازمه تا عکس های بسیار زیادی که با آرمکس غنی شدند را مشاهده کنید.


هر عکسی می تونه با آرمکس غنی تر بشه. مثلاً روی کارت ویزیت خود فیلمی از خدمات یا محیط شرکت یا مصاحبه خود قرار بدید. در کاتالوگ محصولاتتان فیلم معرفی محصولات و حتی مدل سه بعدی آن ها را قرار بدهید. کتاب ها و مجله ها را با یک دنیا فیلم و مدل سه بعدی غنی کنید. به آلبوم عکس خود فیلم اضافه کنید. بنرها و تابلوهای شهری هم از این قاعده مستثنی نیستند. خلاصه هر کجا عکسی هست، آرمکس برای غنی سازی حاضره.


اگر عکسی دارید که می خواهید اونو آرمکسی کنید به ما خبر بدید.


راه های ارتباط با ما:


www.ARMAX.ir


www.behsaman.org


شناسه تلگرام myARmax 


شناسه تلگرام behsamanorg


شناسه اینستاگرام behsamanorg

logo-enamad logo-samandehi