آموزش ساخت برنامه پیامکی

آموزش ساخت برنامه پیامکی

نسخه ۱
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴۱
مگابایت
حجم

❤❤سلام لطفا قبل از خواندن کامل این صفحه را ترک نکنید❤❤
دوستانی که می خواهند فیلم ها را روی کامپیوتر خود نگاه کنند می تواند یه حافظه گوشی خود بروند و فیلم ها رو بدون اینکه در پوشه ای باشند ببینند.
✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
قیمت اصلی 2000 ولی به مناسبت انتشار با 700 ت ارایه می شود.
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
شاید شما برنامه های زیادی برای آموزش برنامه نویسی خریده باشید و با آموزش ها فقط در حد ساده یاد گرفته باشید و نتوانسته باشید برنامه ای بسازید اما این فرق می کنه،آموزش ویدویی همراه صدا و زبان فارسی است می توانید برنامه خود را بسازید،منتشر کنید،پولدار شوید.و برای شما سورس نیز قرار گرفته که اگر حوصله زیادی ندارید می توانید از آن به صورت آماده استفاده کنید.
✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦✦✧✦
از حجم برنامه نترسید چون برنامه دارای آموزش های ویدویی به صورت کاملا آفلاین است اگر دیده باشید برنامه های آموزش های ویدویی همه باید فیلم ها را از سرور بگیرند و یا با لینک دانلود کنید اما در این برنامه این دردسر ها که دانلود نشود،سرور خراب است و.... مواجه نمی شوید.

بریم سراغ توضیحات مربوط به برنامه:
شما در این آموزش(لطفا به عکس های برنامه نگاه کنید) یاد می گیرید که چگونه یک برنامه پیامکی بسازید حالا شما می توانید به جای پیامک هرچیزی مانند چیستان،دلنوشته،آیا می دانید و..... را استفاده کنید
--------------------------------------------------------------------***********************
نکته مهم:
کسانی که حوصله ندارند به برنامه 5 ستاره دهند و یک نظر با متن لازم دارم بزارند تا آموزش تهیه شده ویژه ویرایش سورس برایشان فرستاده شود و بتوانند در 5 تا 15 دقیقه نرم افزار خود را بسازند و منتشر کنند.

omidrashidi.blog.ir

logo-enamad logo-samandehi