بیندیشید و ثروتمند شوید

بیندیشید و ثروتمند شوید

نسخه ۱.۳
۲۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و منابع
دسته
۴
مگابایت
حجم


موضوع کتاب چیست؟


این کتاب در سال 1937 توسط ناپلئون هیل نوشته شد که به گفته خودش با همکاری تاجر ثروتمند آمریکایی اندرو کارنگی نوشته شده. این کتاب تعالیمی در خود دارد که به خواننده کمک می کند توسط نیروی فکرش به ثروت و موفقیت در زندگی اش دست یابد.


افراد مشهوری همچون “محمد علی کلی” بوکسور مشهور این کتاب را تحسین کرده اند و راز موفقیت شان دانسته اند.


چه چیزی در این کتاب عجیب و متفاوت است؟


نویسنده این کتاب در اولین سطرهایش می نویسد:


  در هر بخش این کتاب من به راز رسیدن به ثروت اشاره کرده ام که خودم به شخصه از مطالعه زندگی 500 نفر از ثروتمند ترین افراد کره زمین کشف کرده ام.


لازم به ذکر است که این کتاب راجع به قانون جذب نیست ! اما به اصولی اشاره میکند که قدرت فوق العاده ای دارند. این کتاب بدون شک زندگی شما را تغییر خواهد داد همانطور که نویسنده کتاب گفته ؛ برای اثبات تمام حرفهایش مثال هایی میزند و تمرین های کاربردی به شما میدهد تا خودتان اصول را تجربه کنید.


نویسنده این کتاب به همراه مشاور و راهنمای زندگی اش اندرو کارنگی هردو متفق القول هستند که هر کسی میتواند به موفقیت و ثروت دست یابد زیرا در دنیا یک سری قوانین موفقیت و ثروت حاکم است که فقط تنها کاری که باید بکنید اجرای آنهاست.


چرا باید این کتاب را بخوانم؟


شما قبل ازینکه بخواهید یک زندگی ثروتمند بنا کنید باید بنیان فکری ثروتمندی داشته باشید  به همین منظور این کتاب قصد دارد بنیان ذهنی قدیمی شما را تخریب و یک بنیان قدرتمند ایجاد کند تا به ثروت و قدرت و موفقیت برسید.


ثروتمند شو...


logo-enamad logo-samandehi