کارسنج

کارسنج

نسخه ۳.۴
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

کارسنج؛ شبکه مدارس برتر ایران 
مدارس برتر مسئولیت آموزش نخبگان ایران را بر دوش دارند و پیشرفت مدارس کشور در گرو پیشرفت این مدارس است. 
کارسنج، شبکه بزرگی از مدارس برتر ایران است که خدمات خود را به طور خاص بر اساس نیازهای این دسته از مدارس ارائه می‌نماید که سامانه کارسنج یکی از این خدمات است. 

سامانه کارسنج یک سیستم جامع(Total System) مدرسه محور است که توسط تیمی از مشاوران خبره در برترین مدارس تهران و کاملا متناسب با نیازهای خاص مدارس برتر طراحی و اجرا شده است. 
این سامانه، ابزاری بسیار کارآمد در مدیریت فرایند آموزش و تحلیل عملکرد آموزشی در اختیار مدیران آموزشی مدارس قرار می‌دهد. 
در این سامانه، علاوه بر مدیران آموزشی مدارس، سایر مسئولان مدرسه نیز به تناسب نیاز، امکاناتی در اختیار دارند. 
در حال حاضر تعداد زیادی از مدارس طراز اول کشور، با وجود اختلافاتی که در شیوه های آموزش خود دارند، به دلیل ویژگیهای منحصربفرد سامانه کارسنج، همگی در بهره گیری از آن به اتفاق نظر رسیده‌اند. 
تا پیش از سامانه کارسنج، انجام بسیاری از تحلیل ها و ارزیابی های آموزشی در مدارس، فقط با صرف وقت و انرژی زیاد ممکن بود ولی امروز سامانه کارسنج برای نخستین بار در کشور، می‌تواند تحلیل هایی دقیق‌تر، سریع تر و کامل تر ارائه کند بدون آنکه نیاز به صرف وقت زیادی باشد. 
اپلیکیشن کارسنج نیز جهت تسهیل دراستفاده کاربران از این سامانه طراحی و اجرا گردیده است.

با استفاده از این اپلیکیشن، اولیاء می توانند به سادگی و در کمترین زمان ممکن به طور کامل در جریان روند آموزشی فرزند خود قرار بگیرند. 
همچنین اپلیکیشن کارسنج، جایگزین بسیار مناسبی برای کاربرگ های مطالعاتی قدیمی(کاغذی) است که دانش آموزان، گزارش روزانه مطالعات خود را از طریق آن (بر بستر اینترنت یا پیامک) به سامانه کارسنج ارسال نمایند.

logo-enamad logo-samandehi