Nimbuzz Caller ID

Nimbuzz Caller ID

نسخه ۱.۱.۰
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۶
مگابایت
حجم

 

 

شناسه تماس گیرنده Nimbuzz نرم افزاری است رایگان برای نمایش نام، تصویر و موقعیت مکانی تماس گیرنده به هنگام تماسهای دریافتی. شناسه تماس گیرنده Nimbuzz به شما این امکان را می دهد تا تماسهای تبلیغاتی ای که از طرف افراد ناخواسته می باشند را مسدود کنید.

 

شناسه تماس گیرنده Nimbuzz هرگز دفترچه مخاطبین شما را در دسترس عموم قرار نمی دهد.

 

ویژگی های شناسه تماس گیرنده Nimbuzz

شناسه تماس گیرنده تماس گیرنده را از طریق نام، تصویر، موقعیت مکانی و یا شناسه ایمیلشان شناسایی کنید.

HOODLE علاوه بر شناسایی تماس گیرنده نرم افزار شناسه تماس گیرنده Nimbuzz سرگرم کننده نیز می باشد که به شما امکان دریافت امتیاز Hoodle را بر اساس الگوهای تماس شما می دهد. همچنین مخاطبین محبوب شما را بر اساس تماسهایتان پیشنهاد می دهد. همچنین قابلیت زمان Nirvana را بر اساس مدت زمانی که از تماس دور بوده اید فراهم می سازد.

مسدود کردن مخاطبین مسدود کردن تماس های ناخواسته از طرف افراد متفرقه و آگهی دهنده ها.

جستجوی هوشمند نام، تصویر، موقعیت مکانی و شناسه ایمیل فردی که شماره متعلق به او می باشد را شناسایی کنید.  تمام جستجوهای شما در جستجوی هوشمند ذخیره می شوند تا دوباره بتوانید تمام شماره ها را سریعا جستجو کنید.

دفترچه مخاطبین کامل  حسابهای فیسبوک و گوگل خود را با دفترچه مخاطبین خود همگام سازی کنید تا بتوانید آخرین تصاویر مخاطب را دریافت کنید.

ادغام اطلاعات تماس شناسه تماس گیرنده Nimbuzz مرتبا اطلاعات اضافی در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید با استفاده از گزینه «ادغام» آنها را بیافزایید.

کارت تماس تمام مخاطبین شما دارای یک کارت تماس در شناسه تماس گیرنده Nimbuzz خود می باشند که به شما امکان دیدن نام، تصویر، شناسه ایمیل و موقعیت مکانی مخاطب علاوه بر تاریخچه اخیر با مخاطب مورد نظر را می دهد.

تحلیلگر فعالیتها به شما اطلاعات مدت زمان تماس با یک مخاطب خاص را می دهد. 

هشدارهای تماس بی پاسخ اگر شما تماس بی پاسخی دارید شناسه تماس گیرنده Nimbuzz برای شما محیطی را برای انجام عملیات مورد نظر فراهم می کند. از قبیل: تماس، پیامک، انسداد یا افزودن مخاطب.

پشتیبانی آفلاین برای شما شرایط پشتیبانی آفلاین برای مخاطبین ناشناسی که قبلا با شما تماس گرفته اند را فراهم می کند.  این بدین معناست که حتی اگر به اینترنت متصل نباشید همچنان شناسه تماس گیرنده Nimbuzz به درستی کار می کند.

 

برای اطلاعات مفید بیشتر به اینجا مراجعه کنید:

http://holaa.me/faq-nimbuzz

 

اطلاعات حریم شخصی http://holaa.me/faq-nimbuzz

اطلاعات شرایط استفاده http://holaa.me/terms-nimbuzz

برای سوالا با این آدرس تماس بگیرید: support@holaa.me

logo-enamad logo-samandehi