بانک جامع اطلاعات نیوشانیک

بانک جامع اطلاعات نیوشانیک

نسخه ver۹
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

مشاورسلامت نیوشانیک


سلام


حتما شده که شما هم در انبوهی از اطلاعات مختلف در مورد محصولات و دمنوش های شرکت نیوشا قرار بگیرید و یا اینکه مجبور باشید برای بررسی تداخل داروی پزشکی که مشتری شما استفاده میکنه به منابع و جزوات مختلف سر بزنید، کلی زمان برای جستجوی اون مورد صرف کنید، وب سایت قدرتمند نیوشادرینکز رو بالا و پایین کنید یا اینکه برای یک عارضه به دنبال یک دمنوش در جزوات یا وب سایت های مختلف به جستجو بپردازید.


 


خب این برنامه موبایلی ساده ولی قوی با قابلیت های زیر و اندکی هوش مصنوعی، کار شما رو به شدت راحت میکنه:


1- شناسنامه گیاهان: ارائه تمام اطلاعات شناسنامه گیاهان وب سایت نیوشادرینکدز، بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت، دقیق و دسته بندی شده


2- نبایدهای شناسنامه گیاهان: موارد منع مصرفی در صفحه "نبایدهای شناسنامه گیاهان" که با جستجوی یک عارضه (مثلا قند خون)، نرم افزار گیاهانی که نباید از آن استفاده کنید و برای آن عارضه خطرناک می باشد را بر اساس وب سایت نیوشادرینکدز برای شما همراه با توضیحات کامل لیست می کند.


3- بایدهای شناسنامه گیاهان: موارد بایدهای تجویزی در صفحه "بایدهای شناسنامه گیاهان" که با جستجوی یک مشکل (مثلا فشار خون)، نرم افزار گیاهانی که برای مشکل جستجو شده توصیه شده و درمانی برای عارضه موردنظر هست را بر اساس وب سایت نیوشادرینکدز برای شما همراه با توضیحات کامل لیست می کند.


4- محصولات نیوشا وکاربرد آن ها: در این قسمت تمام دمنوش های موجود در وب سایت نیوشا همراه با اطلاعات دقیقی اعم از توضیحات، کاربرد، تداخلات و قیمت لیست شده است که همچنین می توانید در قسمت جستجوی این صفحه یک کاربرد را جستجو کنید (مثلا کبد)، و نرم افزار دمنوش های نیوشایی درمانی مورد جستجو شده را برای شما لیست می کند.


5- تداخلات داروهای پزشکی: این قسمت یکی از مهم ترین و پرکاربردترین قسمت های نرم افزار می باشد، به این صورت که شما داروی پزشکی مورد استفاده توسط مشتری خودتون رو جستجو می کنید (مثلا استامینوفن، آسپرین یا ...) و نرم افزار دمنوش هایی که با این داروها تداخل دارند را برای شما همراه با توضیحات کامل لیست می کند.


 


و به همین راحتی از این بعد می تونید باخیالی راحت، هم اطلاعات محصولی نیوشادرینکدز رو بدون اینترنت در موبایل خودتون داشته باشید (جزوه همراه موبایلی) و هم اینکه در آنِ واحد هرجستجویی اعم از کاربرد تا تداخل دارویی رو در نرم افزار استفاده کنید.


 


ضمنا اگرچه که تمام منابع، دانش و اطلاعات نرم افزار بر اساس وب سایت نیوشادرینکدز و بعلاوه جزوات آموزشی موردتایید از سمت شرکت نیوشا می باشد و شما با خیال راحت از اطلاعات نرم افزار استفاده کامل کنید، ولی تیم برنامه نویسی این نرم افزار مسئولیتی درقبال استفاده نادرست از دمنوش ها رو برعهده نمی گیره چراکه تجربه شما و حامی های شما همواره از هر نرم افزاری قوی تر است.


 


از اینکه برای استفاده کامل از نرم افزار باید هزینه ای بپردازید عذرخواهی می کنیم، چرا که نوشتن و پیاده سازی نرم افزار واقعا برای ما هزینه بر بوده، گرچه که هزینه نرم افزار با این قابلیت های فوق العاده جستجو و آموزشی، به اندازه نیمی از کپی جزوه اطلاعات محصولی هست


نظرات خودتون رو به ایمیل زیر برامون ایمیل کنید:


newsha.drinks@outlook.com


به امید موفقیت روز افزون همگی

logo-enamad logo-samandehi