Set GPRS

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۱۴۲٫۸ کیلوبایت
نسخه 1.1.1

توضیح

برای خرید اپلیکیشن به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://azdroid.arzublog.com/post-26359.html

شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده که نتوانستید با استفاده از کدهای USSD اپراتورها، تنظیمات MMS و GPRS رو بر روی گوشی های خود دریافت کنید. این مشکل بیشتر به این خاطر رخ میدهد که اپراتور تنظیمات مستقیم برای مدل گوشی شما رو ندارد و یا اینکه از "رام"های کاستوم استفاده می کنید.

اگر شما هم مشکل مشابهی دارید و نمی خواهید بصورت دستی این تنظیمات رو انجام دهید بهترین کار نصب و اجرای این برنامه می باشد.

این برنامه تنظیمات اینترنت و پیام چند رسانه ای اپراتورهای "همراه اول" و "ایرانسل" را به صورت خودکار انجام می دهد.

- این اپلیکیشن برای کاربرانی مفید هستش که اپراتورها بصورت اتوماتیک تنظیمات APN را برایشان ارسال نمی کند ، مسلما دوستانی که مشکلی از این بابت ندارند نیازی هم به این اپلیکیشن ندارند بنابراین جداً از داونلود این برنامه اجتناب نمایند زیرا بعدا به خاطر عدم کارایی برنامه برای آنان، اظهار ارسال تنظیمات به صورت اتوماتیک برای گوشی ها از طرف اپراتور و ساده بودن برنامه گلایه خواهند نمود.

نکته:

-اگر چنانچه بعد از اجرای برنامه کماکان نمی توانید به اینترنت متصل شوید با خدمات مشترکین اپراتور مربوطه تماس حاصل نمایید.

- گوشی هایی که دارای ICS-Android 4.0.3-هستند حتما باید روت شده باشند و برای اعمال تنظیمات این برنامه را از پوشه data/app به syatem/app منتقل نمایید.

- بعد از اعمال تنظیمات از مسیر
settings/Wireless & networks/Mobile network
به گوشی خود اجازه استفاده از اینترنت را بدهید.


هشدار:

- با اعمال تنظیمات از طریق این برنامه ، تنظیمات قبلی موجود در گوشی شما پاک خواهد شد.

شما می توانید با برنامه Apn Asistant از تنظیمات اینترنت گوشی خود فایل پشتیان گرفته و در مواقع لزوم آنها را بازیابی کنید.
می توانید فایل های پشتیبان تهیه شده را توسط ایمیل و بلوتوث به دوستانی که نمی توانند تنظیمات خود را بدرستی وارد کنند ( به شرطی که این برنامه را نصب کرده باشند)ارسال کنید تا آنها بدون مشکل بتوانند تنظیمات را بر روی گوشی خود بازیابی کرده و مشکلشان را حل کنند.

اپلیکیشن Apn Asistant

http://cafebazaar.ir/app/com.vahdatfar.ApnAssistant/

دسترسی‌ها

  • تغییر/رهگیری تنظیمات شبکه و ترافیک
  • اصلاح تنظیمات سیستم
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • اتصال به Wi-Fi و قطع اتصال از آن
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • تغییر قابلیت اتصال شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت