تقویم قاعدگی روزهای صورتی

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۳٫۱ مگابایت
نسخه 1.15

توضیح

یکی از دوره‌های مهم و تأثیرگذار در زندگی بانوان، دوره‌ی قاعدگی است که در بخش اعظمی از زندگی تکرار شده و با سلامت و تندرستی بانوان ارتباط تنگاتنگی دارد. روزهای صورتی یک تقویم چند منظوره‌ی اندرویدی است که به خانم‌ها این امکان را می‌دهد تا بتوانند روی این بخش مهم از سلامت‌شان مدیریت داشته باشند. در واقع روزهای صورتی به طور خاص برای خانم‌ها و دختران ایرانی طراحی شده، اما برای همه‌ی فارسی‌زبان‌ها قابل استفاده است.

برخی از امکانات


- روزهای صورتی به خانم‌ها این امکان را می‌دهد تا هر ماه قاعدگی‌شان را در تقویم شمسی ثبت نمایند. تنها ثبت یک دوره کافی است تا روزهای صورتی دوره‌های آتی را به طور دقیق پیش‌بینی نماید.
- روزهای صورتی به شما نشان می‌دهد در چه روزهایی از ماه احتمال باردار شدن افزایش می‌یابد. به علاوه، شما می‌توانید از تاریخ وقوع تخمک‌گذاری در هر دوره مطلع شوید.
- شما می‌توانید از روزهای صورتی به عنوان یک دفترچه‌ی یادداشت شخصی استفاده کنید. نوشتن یادداشت در روزهای صورتی، با انگیزه‌های مختلفی می‌تواند انجام گیرد؛ از جمله ثبت علائم مرتبط با قاعدگی، خاطرات و یا هر نوع یادداشت شخصی.
- روزهای صورتی این امکان را فراهم می‌کند تا با استفاده از الگوی امنیتی، از دسترسی دیگران به اطلاعات شخصی‌تان جلوگیری کنید. اطلاعات شخصی شما یعنی همه‌ی چیزهایی که در روزهای صورتی به ثبت می‌رسانید.
- یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد روزهای صورتی، امکان استفاده از پوسته‌هاست. شما با انتخاب یک پوسته‌ی خاص، می‌توانید ظاهر تقویم را به کلی تغییر دهید. اگر طرفدار تنوع هستید و یا ظاهر فعلی برنامه با سلیقه‌ی شما متناسب نیست، کافی است پوسته‌ی جدیدی را امتحان کنید!
- برای بیان احساسات و حالات روحی، اغلب واژه‌ها کافی نیستند. شما می‌توانید هر روز احساسات و حالات روحی خود را با استفاده از شکلک‌های اختصاصیِ روزهای صورتی، به ثبت برسانید.
- رابطه‌ی جنسی و مصرف قرص از جمله مسائلی هستند که با قاعدگی و باروری و سلامت بانوان رابطه‌ی تنگاتنگی دارند. روزهای صورتی می‌تواند به شما کمک کند تا روی این موضوعات کنترل کامل داشته باشید.
- روزهای صورتی تلاش می‌کند تا شما بتوانید به ساده‌ترین شکل ممکن از یک تقویم سفارشی استفاده کنید. روزهای صورتی محیط کاربرپسندی داشته و یکی از اهدافش ایجاد یک تجربه‌ی کاربری واقعاً دلپذیر برای کاربران است.

پوسته‌ها


پوسته‌های «روزهای صورتی» شگفت‌انگیزند! این پوسته‌ها قادرند ظاهر تقویم و محیط برنامه را به کلی تغییر دهند، متناسب با سلیقه‌ی شما.
هر پوسته در یک بسته‌ی جداگانه (apk) عرضه می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به بخش پوسته‌ها در برنامه، فهرست پوسته‌های جدید را مشاهده کرده و در صورت تمایل آن‌ها را دریافت نمایید. بعد از دریافت هر پوسته آن را نصب کنید و وارد محیط «روزهای صورتی» شوید. سپس مجدداً به بخش پوسته‌ها مراجعه نمایید و با مشاهده‌ی نام و تصویر پوسته‌ی نصب شده، آن را فعال نمایید.
در حال حاضر پوسته زیر قابل دریافت است:
پوسته تخته سیاه
http://cafebazaar.ir/app/net.pinkdays.app.theme.myboard/?l=fa
پوسته FashionGirls
http://cafebazaar.ir/app/net.pinkdays.app.theme.fashiongirls?l=fa
پوسته CuteGirls
http://cafebazaar.ir/app/net.pinkdays.app.theme.cutegirls/?l=fa
مجموعه‌ی پوسته‌های روزهای صورتی به زودی تکمیل خواهد شد. برای اطلاع از طریق ایمیل به سایت روزهای صورتی (pinkdays.net) مراجعه کنید.

تغییرات آخرین نسخه

(نسخه 1.15)
+ رفع مشکل نمایش منو در اندروید 4+
+ رفع مشکل بسته شدن برنامه هنگام تعویض پوسته در اندروید 5
+ به روز شدن کلید افزودن یادداشت
+ رفع چند مشکل جزئی دیگر 

دسترسی‌ها

  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • خواندن کارت حافظه