جاویدمال

جاویدمال

نسخهٔ ۱۶.۰
+۵۰
نصب
خرید
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم
جاویدمال

جاویدمال

جاویدمال
نسخهٔ ۱۶.۰
+۵۰
نصب
خرید
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

جاوید مال که قبلاً با برند بازارچه مرزی در اینستا به مدت ۵ سال فعالیت داشته است هم اکنون سایت و اپلیکیشن خود را با برند اصلی شرکت به نام جاوید مال عرضه کرده است.

جاوید مال که در این ۵ سال با واردات مستقیم کالاهای موجود در سایت آمازون همچنین لباس و کفش های برند اورجینال با کیفیت خیلی بالا و عرضه آنها با حداقل قیمت ممکن که رقیبی نداشته است، در فضاهای مجازی مثل اینستاگرام با عنوان بازارچه مرزی توانسته است رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب کند.


هم اکنون جاوید مال برای ارتقاء کیفیت، نظم و عدالت در فروش اولین نسخه اپلیکیشن اندروید خود را عرضه می کند. در این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا خرید های خود را به صورت قطعی ثبت کرده و دیگر مشکلات خرید با پیام های اینستاگرام و واتساپ را که طولانی شدن مدت دیدن پیام ها و اتمام موجودی در فروش های ویژه و... را نخواهید داشت.


این راه که با شما شروع کردیم را با استقامت تمام طی نموده و هر روز به ارتقاء کیفیت فروش و پیشرفت در این مقوله فکر می‌کنیم.


با ما همراه باشید...

نظرات کاربران - ۲ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
میرزا
میرزا
۱۴۰۱/۰۱/۰۸
قیمت ها مناسب و همه برندها در مقایسه با سایت های دیگه خیلی خوبن. فقط کالاهای آمازون رو هم انتقال بدید اینجا عالی میشه، توی اینستا محصولاتتون بیشتره...