دنیای زبان

دنیای زبان

نسخه v۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

این برنامه از 8 بخش مجزا و بسیار منحصربفرد ساخته شده است که در ادامه به اختصار هر بخش را معرفی کنم.

Daily English :  در این بخش هر متن به بخشی از فعالیت های روزانه می پردازد. از معرفی و صحبت درباره ی زندگی شخصی گرفته تا تمام کارهایی که هر فرد عادی در طول شبانه روز با آن سروکار دارد، کلمات جدید هر قسمت بهمراه معنی انگلیسی و مثال مرتبط توضیح داده شده است.

Idioms & Phrases :  این بخش شامل 3000 جمله و عبارت پرکاربرد انگلیسی بهمراه ترجمه فارسی هر جمله در 130 موضوع مختلف است.

گرامر ضروری : : در این بخش که مخصوص افراد مبتدی است، ضروری ترین مباحثگرامر انگلیسی به زبان فارسی گردآوری شده است.

English Grammar In Use : این بخش شامل متن کامل کتاب محبوب و پرفروش English Grammar In Use است. دسته بندی سرفصل ها منطبق با کتاب اصلی است. هدف از این بخش فراهم کردن منبعی معتبر و در عین حال همیشه دردسترس برای زبان آموزان و مدرسان زبان انگلیسی است.

500 Phrases : این بخش شامل 500 عبارت پرکاربرد انگلیسی است. حتما می دانید که روش های مختلفی برای بیان احوالپرسی، خداحافظی، معذرت خواهی، موافق یا مخالف چیزی بودن ، روش های مختلف اظهار بی اطلاعی و .. وجود دارد. این بخش به شما می آموزد تا در موقعیت های مختلف چندین عبارت و اصطلاح را بکار ببرید.

Situational English : این بخش به آموزش و استفاده از زبان انگلیسی در موقعیت های مختلف می پردازد. شیوه ی آموزش به این صورت است که اول موقعیت را برای شما ترسیم کرده و سپاس جواب آن را می دهد. 

Steps Understanding : این مجموعه داستان ها آنقدر مشهور و محبوب هستند که نیازی به توضیح اضافه نیست. در این بخش هر 4 کتاب این مجموعه که از سطح مبتدی تا پیشرفته است  قرار دارد.

Collocations : در این بخش طیف وسیعی از کالوکیشن های معمول زمان انگلیسی بصورت موضوعی همراه با عبارت های معمول هر موضوع گردآوری شده است.

Common Mistakes  : این بخش شامل 583 خطای رایج زبان آموزان بر اساس کتاب Common mistakes in English می شود. تمامی محتویات این بخش منطبق با دسته بندی  مطابق کتاب اصلی استlogo-enamad logo-samandehi