نبرد دفاعی 3 (ِDefense Zone 3 HD)

نبرد دفاعی 3 (ِDefense Zone 3 HD)

نسخه ۱.۱.۱۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۱۳۰
مگابایت
حجم

فرمانده! آماده دفاع از منطقه عملياتی در مقابل حمله سنگين  ابرلشگر پياده نظام و زرهی و هوايی و دريايی دشمن هستی؟ 

توجه: بروزرسانی دوم بازی با دو مرحله جديد و چالشی منتظر شماست!

- دو مرحله جديد شامل بيشترين تنوع و گيم پلی.

- تجهيزات زرهی و خمپاره انداز قدرتمندتر.

- ارتقاء و تغيير خودکار در اهداف هوايی.

- الگوريتم ارتقاء داده شده افزودن سلاح های و پدافند

بازی نبرد دفاعی (Defense Zone 3 HD) به زبان فارسی و با تيم پشتيبانی فارسی حالا اينجاس!


بازی نبرد دفاعی (Defense Zone 3) آخرین بازی دفاعی (تاور دیفنس) از Artem Kotov توسعه دهنده برجسته (Top Developer) h استورهای بين المللی می باشد که به تازگی به زبان فارسی روی کافه بازار بصورت رسمی منتشر شده است و می توانید رايگان دانلود نموده و طی مراحل بازی با استفاده از کارت شتاب تجهیزات جنگی خود را ارتقاء دهید و از این بازی لذت ببرید.


- اسلحه ها، برج ها و گزینه های بسیار متنوع با کاربردهای مختلف دفاعی در اختيار شما خواهند بود تا به چالش کشيده شويد!  تاکتيک دفاعی شما چيست؟


همه يگان های پياده تا زرهی و هوايی دشمن به دفاع شما حمله می کنند و تلاش می کنند با هر وسیله ای که لازم باشد استحکامات و خط دفاعی شما را از بین ببرند.  اما حالا نسبت به قبل قوی تر و دیوانه تر شده اند همچنين هر جلسه بازی اکنون پویاتر، هيجان انگيزتر و نفس گيرتر شده است.


در کنار انواع سلاح های جدید، به سلاح های قدیمی تر و برجک های دیده بانی آزمایش شده دسترسی خواهید داشت. خودتان تصمیم می گیرید چطور بودجه موجود را خرج کنید. می خواهید برج های جدیدی بسازید یا برج های قبلی را محکم تر کنید؟ برج ها از نظر طیف حمله ها، سرعت شلیک و نوع و ميزان صدمه فرق می کنند. تنها روش برای پیروزی بر آنها این است که آنها را طوری ترکیب کنید تا یکدیگر را تکمیل کرده و تقویت کنند.

تنظیم راحت درجه سختی به همه بازیکنان اجازه می دهد تا حد امکان متناسب با مهارتشان از این بازی لذت ببرند. اگر یک فرمانده باتجربه هستید، از این بازی بدون هرگونه رحم و مروت و خشن لذت می برید، بازی که در آن حتی کسری از ثانیه در شمارش معکوس برای رسیدن به موفقیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همه چیز به این بستگی دارد که برج هایتان را آگاهانه انتخاب کنید.  اگر یک بازیکن جدید باشید به راحتی می توانید برای جنگ های جدی خودتان را آماده کنید و تمرین کنيد.


مراحلی که نقشه هایشان با دقت بالایی طراحی شده اند و امکان انتخاب گسترده ای از برج ها را به شما می دهند تا از گزینه های تاکتیک دفاعی نامحدودی برخوردار باشید.  


با وجود مناظری چشم گیر و برج هایی با ساختارهایی دقیق و جلوه های ویژه باور نکردنی بطوريکه نمی توانید چشمتان را بر روی مناظر مختلف ببندید.


همه جنبه های طزاحی مرحله های این بازی به دقت دارای توازن و تعادل است، از جمله اطلاعات آماری مربوط به برج ها، قدرت دشمنان، مشخصات زمین و ميدان جنگ و سلاح های خاص. هرگز با این بازی فوق العاده آسان حوصله تان سر نمی رود. در هر مرحله به چالش کشیده می شوید.


ویژگی ها:

• چهار سطح سختی

• هفت نوع برج دفاعی

• هشت توانایی مختلف، از حمله هوایی تا بمب های هسته ای

• فصل های مختلف و انواع مناظر متفاوت

• پشتیبانی از بیش از 20 زبان مختلف


- با خرید درون برنامه می توانید مانع از نمایش تبلیغات شوید.logo-enamad logo-samandehi