نشین - ایر بی اند بی

نشین - ایر بی اند بی

نسخه ۱.۱.۵
+۱۰
نصب فعال
سفر
دسته
۷
مگابایت
حجم

نشین، سرای همنشین
احتمالاً تاکنون در سفرهای داخلی خود در مورد پیدا کردن مکان اقامتی مناسب با مشکلاتی روبرو بوده‌اید. پیدا کردن مکانی زیبا، مناسب با علایق خانواده، امن، با قیمت مناسب، هماهنگی تاریخ رزرو با برنامه سفر شما و غیره، از عواملی هستند که ممکن است کیفیت سفر شما را تحت تأثیر خود قرار دهند.
انتخاب هتل یکی از گزینه‌های پیش روی شماست که برخی از مشکلات ذکر شده را حل می‌کند ولی خود نیز دارای مشکلاتی است نظیر: پر بودن ظرفیت هتل ها، قیمت بالا، تعداد کم ظرفیت‌های بالاتر از دو نفر و غیره. از این رو گروه نشین در صدد رفع و کاهش هر چه بیشتر این مشکلات برآمد و با تولید این نرم افزار تمام توان خود را در جهت خدمت رسانی به مسافران عزیز معطوف کرده است.
نرم افزار آندرویدی نشین به شما کمک می‌کند تا با خیالی راحت ویلا، آپارتمان، سوئیت و خانه محلی مورد نظر را در امتداد سفر خود در محیط‌های شهری، روستایی، جنگلی و یا ساحلی، قبل از سفر رزرو کرده و نگران هماهنگی‌های مربوطه نباشید.
هم‌اکنون نشین اکثر مقصد‌های توریستی از شمال تا جنوب ایران را پوشش می‌دهد و در حال افزودن گزینه‌ها و تنوع در تعداد ملک‌های خود است بنابراین در کنار ما از تمام لحظات سفر خود لذت ببرید.
از قبل رزرو کنید | به موقع تحویل بگیرید | با قیمت مناسب اجاره کنید | با خیال راحت سفر کنید.


نشین سعی کرده با مدل تجاری ایر بی ان بی  airbnb که در سطح جهانی فعالیت دارد به صورت بومی فعالیت کند .

logo-enamad logo-samandehi