قناری من

قناری من

نسخه JoApp FREE
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

قناری پرنده‌ای کوچک، زیبا، دلپذیر و فرح بخش است که می‌تواند باعث آرامش و شادی پرورش دهندگان خود گردد. این پرنده به دو صورت اهلی و وحشی وجود دارد و جثه‌ای کوچک دارد و طول بدن آن بین ۱۳ تا ۲۴ سانتی‌متر بوده و به طور متوسط در حدود ۱۷سانتی‌متر می‌باشد. بزرگ‌ترین گونه قناری، نژاد فری پاریسی است که طول بدن آن به ۲۴ سانتی‌متر می‌رسد. این پرنده از خانواده سهره‌ها بوده و رنگ‌های متنوعی دارد. قناری مانند مرغ عشق و فنچ دانه خوار است. پای قناری دارای سه انگشت رو به جلو و یک انگشت رو به عقب می‌باشد. بنابر این برخلاف مرغ عشق بالا رونده نبوده و شاخه نشین محسوب می‌شود. منشأ این پرنده جزیره مادیرا، جزیره آزوریس و جزایر قناری است که این سه جزیره در اقیانوس اطلس قرار دارند و دو جزیره اول متعلق به کشور پرتغال و جزایر قناری متعلق به کشور اسپانیا می‌باشد. قناری‌ها برای زندگی در قفس بسیار مناسب هستند. آن‌ها پرندگان مقاومی بوده و قابل تربیت می‌باشند و عمری نسبتاً طولانی دارند که بین ۱۵ تا ۲۰ سال برآورد شده‌است. نام علمی قناری Serinus Canarius Canarius می‌باشد و نام انگلیسی آن Canary و نام فرانسوی آن Canaries و نام آلمانی آن Kanarische ونام ترکی آن Kanarya است و در زبان عربی به آن کنار، الکناری و هزار گویند. نام فارسی آن قناری است. امروزه پرورش این پرنده در ایران بسیار متداول شده و افراد زیادی اقدام به تکثیر این پرنده نموده و جوجه‌های آن را به علاقه‌مندان می‌فروشند. جنس نر این پرنده آواز می‌خواند و جنس ماده فقط برای جوجه کشی و تکثیر مورد استفاده قرار می‌گیرد.


نسخه حرفه ای قناری من شامل بیش از 30 نوع بیماری (معرفی + درمان) , 30 آموزش در چگونگی پرورش,جوجه کشی , 9 نغمه قناری و 9 نغمه سِره میباشد!


تمامی آموزش ها و مطالب با یاری از با تجربه ترین افراد در این زمینه تهیه و ویرایش شده اند.


تنها با نصب این نرم افزار از سرچ های گمراه کننده و یا پرسخ/پاسخ از افرادی که در این زمینه تجربه داشته اند خلاصی یابید...


برخی از محتوای برنامه عبارت اند از :


- آموزش جفت کردن قناری


- آموزش جفت کردن قناری با سهره


- برنامه غذایی جهت آمادگی


- پرورش جوجه ها با سرلاک


- آموزش تهیه سرلاک


- آبتنی !؟ و فواید آن


- سبزیجات و میوه جات


- 20 نوع بیماری + درمان


 + ده ها آموزش دیگر...


 

logo-enamad logo-samandehi