داستان تصویری چارلی چاپلین 4

داستان تصویری چارلی چاپلین 4

نسخهٔ ۱
+۱۰۰
نصب
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم
داستان تصویری چارلی چاپلین 4

داستان تصویری چارلی چاپلین 4

تیم توسعه دهنده نرم افزاری موج
نسخهٔ ۱
+۱۰۰
نصب
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشترحتما خيالتان راحت ميشود اگر بدانيد كه لازم نيست هميشه از روي كتاب براي كودكتان قصه بخوانيد. كودكان عادت دارند يك داستان تكراري را آنقدر بشنوند تا پدر يا مادر آن را حفظ شوند. آ نها به اين ترتيب چيزي ياد ميگيرند و از تكرار قصه احساس آرامش ميكنند. 


ساعت قصه گويي و كتابخواني همچنين فرصت مناسبي براي شماست كه درباره روزي كه كودك پشت سر گذاشته پرس و جو كنيد.از او بپرسيد كدام قسمت از روز خود را دوست داشته و ميخواسته چه كار متفاوتي انجام بدهد. سعي كنيد كشف كنيد چه چيزهايي كودك شما را آزار ميدهند و اگر راه حلي وجود دارد آن را پيدا كنيد. از اين لحظه ارزشمندبراي آموزش مهر و محبت و اهميت تلاش به فرزندتان بهره ببريد. با وجود اين به او يادآوري كنيد كه لازم نيست انسان كاملي باشد. كمي گفت وگوي پر شور و حال، قبل از خواب ميتواند صبح نشاط انگيزي براي كودك به دنبال داشته باشد. علاوه بر اين گفت وگو، بگذاريد كودك قبل از بستن چشمهاي خود بداند كه چقدر او را دوست داريد. به تمام ويژگيهاي او كه مورد تائيد و علاقه شماست اشاره كنيد. به كودكتان روحيه بدهيد. ذهن او را با افكار محبت آميز و اينكه چقدر وجودش براي شما ارزشمند بوده و زندگي تا چه اندازه ميتواند هيجان انگيز باشد پر كنيد. كود كتان را فرد مثبت انديشي جلوه دهيد كه همه از بودن با او لذت ميبرند. قبل از اينكه كودك به خواب برود، به او لبخند بزنيد. اهميت قصه گويي قبل از خواب را ميتوان با لذتي كه براي كودكان به همراه دارد سنجيد. نميتوان براي اين لحظات شيرين بغل كردن كودك، پيوند برقرار كردن، گفت وگو كردن، خنديدن و عشق ورزيدن به او، قيمتي گذاشت. اين لحظات را به فراموشي نسپاريد چرا كه كودك آن را از ياد نخواهد برد. روز كودكتان را با شادي به پايان برسانيد!


 


گر كودك شما به تازگي خواندن و نوشتن را فراگرفته، هر از گاهي بگذاريد او براي شما داستان بخواند. اين فرصت فوق العاده اي است كه شما توانايي خواندن فرزندتان را بسنجيد و او نيز كمي تمرين روخواني كند. با كتابهاي ساده شروع كرده و به تدريج او را با متون مشكلتر آشنا كنيد.


 


منبع و مترجم : مبینا ورمزیارنظرات کاربران - ۴ رأی
۴.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پارسا پرسپولیسی
پارسا پرسپولیسی
۱۴۰۱/۰۳/۲۷
عالی قسمت آخر ۵ بسازید
امیرعباس
امیرعباس
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
عالی بود لطفا تیم توسعه پردازان موج کتاب کمیک تصویری لورل و هاردی را منتشر کند عالی می شود.
امیرعباس حاتم زاده
امیرعباس حاتم زاده
۱۳۹۸/۰۱/۰۷
عالی