روش های کسب درآمد(استخدام نیرو کار)

روش های کسب درآمد(استخدام نیرو کار)

نسخه v۱.۰
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۹
مگابایت
حجم

    آموزش بهترین روش های کسب درآمد در منزل


 


روش های تایید شده توسط وزارت صنعت،معدن و تجارت


 


اگر شما از اینترنت برای چت ، دانلود ، تفریح و سرگرمی استفاده می کنید باید گفت وقت خود را بیهوده تلف می کنید زیرا یکی از بهترین منابع مالی را از دست داده اید هم اکنون افراد بسیار زیادی در ایران هستند که از طریق اینترنت کسب درآمد و امرار معاش می کنند شما با استفاده از این بسته می توانید با مفاهیم کسب درآمد از اینترنت آشنا شوید و پول در آوردن از اینترنت آن قدر برایتان آسان می شود که به راحتی در کمترین زمان درآمدی فوق العاده را در اختیار خواهید داشت بدون نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری ، مدرک ، پیشینه ی علمی یا تسلط بر زبانی خاص ، در هر سنی و در هر مکان و زمانی که باشید می توانید کسب و کار کنید و از فرصت های نامحدود اینترنت به خوبی استفاده کنید.


 


بیش از 5800 مقاله در موضوعات مختلف طبقه بندی و گردآوری شده اند تا دوستداران و علاقه مندان به کسب و کار و بازاریابی بتوانند به راحتی مقالات را ویرایش و مطالعه فرمایند. این مجموعه توسط گروه تجارت در دهکده جهانی جمع آوری شده و نمونه مشابه ندارد. این مقالات برای استفاده  صاحبان وبلاگ و وبسایت , علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار اینترنتی , اساتید و دانشجویان آماده شده است و تمام مقالات دارای منبع و مرجع می باشند.


 


ما در حال حاضر در حال انجام پروژه ی عظیمی توسط چند دانشگاه برتر کشور جهت کار افارینی در تک تک شهر های ایران عزیز هستیم.در این مجموعه شما با مهارت های کارافرینی آشنا شده و در آینده نزدیک به یکی از همکاران ما در این بخش تبدیل خواهید شد ... توضیحات اضافی در این بخش در خود برنامه وجود دارد


منابع:


مقالات دانشجویان اقتصاد دانشگاه مازندران


کتاب افسانه *** میکائیل ای گاربر


کتاب بهبود در بازاریابی و فروش***ناپلئون هیل


کتاب بازاریابی مغناطیسی***دن کندی


 


همچنین منابع دیگر در خود برنامه ذکر شده است.


با تشکر


 

logo-enamad logo-samandehi