اتاق جنگ

نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۹۶٫۶ مگابایت
نسخه 1.867
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

ازاین پس می‌توانید الماس‌های این بازی بی‌نظیر را به ریال توسط کارت‌های شتاب و یا اعتبار کافه‌بازاری خریداری نمایید!


توجه توجه: در این بازی نیازی به دانلود هیچ دیتای اضافی ندارید و همچنین می توانید از فارسی بودن محیط بازی لذت ببرید!


 


بازی اتاق جنگ یک بازی استراتژیک آنلاین است که در آن شما می توانید نیروهای خود را به سمت پیروزی شکوهمندتان هدایت کنید. برج های مستحکم بسازید و ارتش خود را آماده کنید و برای بدست آوردن منابع ارزشمند با دشمنان سرسخت خود نبرد کنید.


این بازی استراتژیک جنگی، دارای سیستم نبرد بی نظیری است، بازی بسیار سرگرم کننده به همراه ارتشی با هوش بالا، موجب می شود تا دائما در حال طراحی نقشه برای مبارزه باشید. ماموریت خود را در دنیای جنگ های مدرن انجام دهید و با دشمنان خود مبارزه کنید.


این بازی به شما این امکان را می دهد تا برای مبارزات آنلاین، ارتش خود را آماده کنید و لذت ببرید. برای نابودی پایگاه دشمنان خود، از ارتشی از تکاورها و تک تیراندازها، تانک ها و ربات ها استفاده کنید.


 


**نکته: لطفا اگر در بازی به مشکلی خوردید، قبل از دادن امتیاز پایین به ما، مشکل خود را از طریق ایمیل زیر به اطلاع ما برسانید تا در کوتاه ترین زمان به درخواست شما رسیدگی شود:


warinc@medrickfze.com


ما این قول را به شما می دهیم که مشکل‌تان را بررسی کرده و لبخند رضایت را بر لبان شما می نشانیم :)


 


 


***مشخصات بازی***

گیم پلی بی نظیر
جامع ترین بازی جنگی استراتژیک ! برای نابودی دشمنان خود از موشک های و سلاح های مرگبار استفاده کنید، پهبادها را برای بمب باران پایگاه ها ارسال کنید، از ربات های تخریبگر مدرن برای از بین بردن تاسیسات دفاعی دشمن استفاده کنید و در یک حمله سهمگین با استفاده از نیروهای زمینی عظیم خود دشمن را از بین ببرید.
 


اتحاد مستحکم


برای بالا بردن رتبه و تسلط بر جهان با دوستان و فرماندهان قدرتمند یک اتحاد تشکیل دهید. برای بدست آوردن گداخت ارزشمند، نیروهای خود را به اشتراک بگذارید، با سرعت بخشیدن به تولیدات کمک کنید و هزینه شروع جنگ را با اتحادهای رقیب بپردازید.
 


فرماندهان قدرتمند


 فرماندهان قدرتمند را در بازی استخدام و جمع آوری کنید و از قدرت خود برای از بین بردن هر رقیبی که برای شما تهدید است استفاده کنید. امواج مرگ آور، مامورین مخفی و امکانت مختلف دیگر فقط منتظر یک اشاره شما هستند.

سیستم ارتقا
در طول مراحل مختلف پایگاه خود را با استفاده از ارتقا دادن تحهیزات پیشرفت دهید. مرکز فرماندهی خود را به یک دژ مستحکم تبدیل کنید، تیربارهای خود را به ماشین های مرگبار تبدیل کنید، ارتش خود را ارتقا دهید و با ارتقا تاسیسات دفاعی خود پایگاه خود را غیرقابل نفوذ کنید.

امکان بازی به صورت چند نفره همزمان
با دشمنانی از سراسر دنیا نبرد کنید! همانند دیگر بازیکنان از سراسر دنیا برای نشان دادن برتری خود مبارزه کنید! برای سلطه بر جهان منابع حیاتی را از پایگاه های دشمن غارت کنید و با متحدین خود همراه شوید.

مراحل تک نفره نفسگیر
ماموریت های مختلفی همچون سرکوب کردن شورشی ها را به همراه قراردادهای مختلفی را که بازی به شما ارائه می دهد را انجام دهید! با سرکوب آشوبگران عدالت را اجرا کنید و پایگاه های آن ها را تسخیر کنید.


 


• آیا آماده مدیریت و فرماندهی یک لشگر جنگی در دنیای جنگ های مدرن هستید؟ پس منتظر چه چیزی هستید؟ یک بازی رایگان با زبان فارسی و محیطی کاملا جذاب انتظار شما را می کشد!


 


**نکته: لطفا اگر در بازی به مشکلی خوردید، قبل از دادن امتیاز پایین به ما، مشکل خود را از طریق ایمیل زیر به اطلاع ما برسانید تا در کوتاه ترین زمان به درخواست شما رسیدگی شود:


warinc@medrickfze.com


ما این قول را به شما می دهیم که مشکل‌تان را بررسی کرده و لبخند رضایت را بر لبان شما می نشانیم :)


تغییرات آخرین نسخه

- اضافه شدن ابر مکانیک

- اضافه شدن جنگنده

- اضافه شدن ابر هلی کوپتر

- تغییراتی در بخش چت و پیغام ها

- اضافه شدن لیست دوستان

- اضافه شدن ربات خرابکار

- رفع بسیاری از مشکلات جزیی 


دسترسی‌ها

 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • خواندن کارت حافظه
 • mss.google.allies.invasion.war.permission.C2D_MESSAGE
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • استفاده از حساب‌ها در دستگاه
 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • بازیابی برنامه‎های در حال اجرا
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • پرداخت از طریق بازار

در رسانه‌ها

معرفی بازی اتاق جنگ؛ بربرها به آینده سفر کردند

با گسترش بازی های موبایل، تب و تاب ایرانیزه کردن آثار جهانی هم دامن تولیدکنندگان داخلی را فرا گرفت. استودیو مدریک که به واسطه خروس جنگی بازیکنان ایرانی زیادی را به پای اسمارت فون ها کشاند، این بار تصمیم گرفت با تغییراتی در عنوان War Inc و هماهنگ سازی آن با فرهنگ داخلی تجربه ای لذت بخش را برای بازیکن به ارمغان بیاورد.

بررسی بازی موبایلی اتاق جنگ

استودیو مدریک که از سازنده های خوشنام بازی های پلتفرم های موبایلی هست ، این بار ترجیح داده که به جای سرمایه گذاری برای ساخت یک بازی استراتژیک ، به فارسی سازی یکی از این بازی ها بپردازه . بازی اتاق جنگ ، نسخه ی فارسی شده ی بازی استراتژیک War Incocporation از شرکت Mindstorm هست که روی مارکت کافه بازار عرضه شده .