راه موفقیت

راه موفقیت

نسخه v۱.۰
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

آیا تا کنون در موقعیتی قرار گرفته اید که از سر خجالت یا عدم وجود اعتماد به نفس، توانایی تکلم را از دست داده باشید؟
جهان امروز، به راستی همچون دهکده ای است که برقراری ارتباط در آن امری حیاتی تلقّی می شود. هر انسان نیازمند توانایی های برقراری ارتباط به منظور دسترسی آسان تر به اهداف و نیاز ها و تسریع در انجام امور است. در کلام ساده تر، هنگامی که شخصی فاقد مهارت های الزامی ارتباط باشد، در زمینه های فراوانی از جمله مصاحبه ی شغلی، دوستیابی، ازدواج، رفع نیازهای روزمره و حتی تربیت فرزندانش نیز دچار مشکلاتی جدی خواهد شد.
برای ایجاد یک مکالمه ی هوشمندانه و مناسب، در ابتدا نیازمند اعتماد به نفس هستیم. شخصی که به اندازه ی کافی به خود و توانایی های هر چند اندکش ایمان دارد، از نابغه ای فاقد اعتماد به نفس بسیار موفق تر خواهد بود. از سوی دیگر، امروزه بسیاری از افراد در جستجوی راه هایی برای افزایش هوش و قدرت های ذهنی خود هستند. قدرت هایی همچون یادگیری سریع تر، حافظه ای قوی تر و یا داشتن دقت نظری خارق العاده. در مجموع، هنگامی که شخص هر سه فنّ اعتماد به نفس، هوش و قدرت تکلّم را بدست آورد، می تواند با اطمینان و ثبات قدم به سوی موفقیت قدم بردارد.
ما در این اپلیکیشن تلاش کرده ایم، تا جدیدترین، کاربردی ترین و دقیق ترین روش های بازیابی و یا حتی تولید اعتماد به نفس را توضیح و آموزش داده، سپس نوین ترین راه های افزایش قدرت هوش را معرفی کرده و در نهایت با نشان دادن برترین راه های صحبت کردن از طریق انتخاب صحیح ترین کلمات در موقعیت های مناسب، راهی علمی و عملی به سوی موفقیت های اجتماعی و شخصی را نشان شما دهیم.
امیدواریم با مورد پسند قرار گرفتن این برنامه توسط شما عزیزان و حرکت در راستای نظرات شما، برنامه های بهتری را تولید و معرفی کنیم.

logo-enamad logo-samandehi