مورتال کامبت اکس | قسمت 3 و 4

مورتال کامبت اکس | قسمت 3 و 4

نسخه ۱
۲۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

کمیک Mortal Kombat X قسمت سوم و چهارم
مورتال کامبت یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین بازی ها بین گیمرهای قدیمی ایران است
مورتال کامبت اکس جدیدترین سری مورتال کامبت است که به صورت هفتگی در حال عرضه می باشد
داستان این کمیک از جایی شروع می شود که کنشی متوجه می شود که یه فرزند دارد که اژدهای قرمز به دنبال کشتن اوست بنابراین او فرزندش را برای محافظت و آموزش به پیش اسکورپین می برد . در همین حال ساب زیرو ...

Mortal Kombat به نقل از ویکی پدیا :

مورتال کامبت یا نبرد مرگبار (به انگلیسی: Mortal Kombat)، نام مجموعه بازی رایانه‌ای در سبک مبارزه‌ای و ماجرایی است که ایده اصلی آن متعلق به اد بون و جان توبیاس می‌باشد. تا کنون 10نسخه از آن به صورت رسمی و در ژانر مبارزه‌ای و ۳ نسخه در ژانر ماجرایی منتشر شده است.

فیلم سینمایی نیز از روی همین بازی در سال ۱۹۹۵ میلادی با نام مورتال کامبت و فیلم دیگری نیز با نام مورتال کامبت: نابودی در سال ۱۹۹۷ میلادی عرضه شدند. همچنین سریالی با نام مورتال کامبت پیروزی در ۲۲ قسمت عرضه شده‌است. به تازگی نیز سریالی با نام مورتال کامبت میراث در حال انتشار است.

بازی مورتال کامبت نخستین بار بر روی کنسول‌های آرکید منتشر شد. این بازی در سبک مبارزه‌ای بوده و به صورت‌های تک نفره (Arcade یا نبردهای پیاپی)؛ دونفره و یا ماجرایی (در بازی راهبان شائولین) بازی می‌شود. روال بازی در تمام نسخه‌های مورتال کامبت تا حد زیادی یکسان بوده و بدین ترتیب است که در صفحه اول، بازیکننده شخصیت جنگجوی خود را انتخاب کرده و طی دو راند به مبارزه با شخصیت رایانه یا بازیکنندهٔ دوم می‌پردازد. برنده بازی کسی است که بتواند در دو مرحله پیروز شود. از جمله بخش‌های قابل ذکر این بازی فیتالیتی است. پس از دوبار بردن، جنگجوی باخته در حالت گیج و نیمه جان قرار می‌گیرد و پیغام تمامش کن (Finish Him/Her) به جنگجوی برنده داده می‌شود. در این لحظه جنگجوی برنده این فرصت را دارد تا با استفاده از فنون ویژه که به فیتالیتی معروف است ضربه آخر را وارد نموده و بازی را ببرد.

logo-enamad logo-samandehi