دکتر ویزیت

دکتر ویزیت

نسخه ۱.۲.۰
+۲۰۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۲
مگابایت
حجم

دکتر ویزیت
برای اولین بار در دنیا
بهترین، برترین و بزرگترین برنامه پزشکی کافه بازار
برنامه ایی پزشکی که همه بهش نیاز دارن.
داروخانه آزمایشگاه ویزیت بخش های این برنامه هستند
با پاسخ دادن به چند سوال با بلی و خیر به سادگی به بیماری خود پی ببرید.
شما میتوانید به سادگی و با کمترین هزینه از مشکلات خود مطلع شوید یا در داروخانه به دنبال دارویی بگردید و ببینید که چه فایده ها و چه ضررهایی دارد و یا اینکه بعد از رفتن به ازمایشگاه بدون نیاز به رفتن نزد پزشک آزمایش خود را مطالعه کنید.

ویزیت :
در بخش ویزیت که بخش اصلی برنامه است با پاسخ به چند سوال کوچک از وضع حال خود به بیماریتان پی ببرید و اگر خدایی نکرده علایم بیماری خطرناکی را دارید هرچه سریعتر به پزشکتان مراجعه نمایید تا جلوی پیشرفت بیماری را بگیرید.

تمامی این مزایا و برنامه ها فقط در یک برنامه کم حجم برای شما عزیزان جمع آوری شده تا دیگر بدنبال اینگونه موارد نگردید و همواره آن را بهمراه داشته باشید.
استقبال شما عزیزان از برنامه باعث دلگرمی و گسترش هرچه بیشتر این برنامه در آپدیت های بعدی خواهد شد.
تذکر مهم: هدف از طراحی و ساخت این برنامه به هیج عنوان خود درمانی نیست و ما در برنامه هیچگونه دارو و یا درمانی را پیشنهاد نمیدهیم و شما هم سعی کنید همیشه ابتدا با پزشک خود مشورت نمایید.
این برنامه نتیجه یک سال کار سخت و تحقیق در ضمینه بیماری های مختلف میباشد، لطفا نسبت به آن کم لطفی نکنید.تمام اشخاصی که از برنامه ناراضی هستند شماره حسابی از بانک ملت برایمان ایمیل نمایند تا نسبت به بازگشت مبلغ برایشان اقدام گردد و خواهشا بخاطر 1500 تومن اینقدر ناله و نفرین نکنید،
ارزش مالی برنامه خیلی بالاتر از این مبلغیه که ما براش تعیین کردیم.
در صورت برگشت هزینه استفاده از برنامه کاملا حرام خواهد بود.

logo-enamad logo-samandehi