۲
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

یک برنامه ویژه برای کاربران عزیز 
                 

 فلزیاب !!!

 

مقدمه : این برنامه کاملا تست شده و امتحان خودشو پس داده و اینو میدونیم که شما کاربران عزیز از برنامه های تکراری خسته شده اید,به همین منظور با تلاش فراوان گروه برنامه نویسی آریا ارتباط این برنامه طراحی و ساخته شده است تا شما کاربران با یک برنامه نو و با عملکردی تازه روبرو شوید.
درباره ی برنامه :
بعد از نصب برنامه در صفحه اول یک کادر مستطیلی وجود دارد که شمارنده نام دارد و یک نوار متحرک در زیر آن وجود دارد که نسبت به شمارنده این نوار جا ب جا شده و رنگ آن نیز تغییر میکند. سه حرف انگلیسی  x y z هم در زیر نوار وجود دارد جستجو در سه محور x y z را دنبال میکند تا شما از هیچ شیء کوچکی نیز غافل نشوید و با دقت بیشتری جستجو کنید.یک نمودار در پایین صفحه موجود است که نمایانگر ارتعاش و فرکانس است.
توضیحات و آموزش : برای استفاده و تست سلامت این برنامه کافیست پشت گوشی خود رو به یک  , نقره اصل , و یا آهن خالص نزدیک کنید تا مشاهده کنید چه تغیییرات در صفحه ی این برنامه ايجاد میشود.
هر چه مقدار شمارنده در کادر مستطیلی بیشتر باشد یعنی جنس یا آن شی اصل بوده و بسیار با ارزش است.وقتی عدد شمارنده زیاد شود خط متحرک نیز به رنگ قرمز در آمده و صدای بوق پشت سر هم از گوشی شما پخش میشود که این نشان میدهد شما نزدیک به یک جسم اصل و با ارزش شده اید و همچنین نمودار ارتعاش و فرکانس به شدت خطوط شکسته و بلندی را ایجاد میکند که نشان میدهد شما به آن شی نزدیک هستید.
اگر رنگ خط متحرک آبی باشد آن شیء کاملا بی ارزش و بدل است.اگر رنگ آن سبز باشد یعنی آن شی در حد استاندارد است  و اگر خط متحرک قرمز شد یعنی آن شيء کاملا با ارزش است
منتظر برنامه های خاص ما باشد.  
   ممنون از حمایت شما....


logo-enamad logo-samandehi