رسیدن به آرامش روحی از نگاه قرآن

رسیدن به آرامش روحی از نگاه قرآن

نسخه ۲.۰.۱
۱
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۲
مگابایت
حجم


دستيابي به آرامش واقعي يكي از خواسته هاي هميشگي بشر بوده است و دراين راستا انسان در طول تاريخ تلاشها و رنج هاي بسياري را به جان دل پذيرفته است.

بي شك بخش وسيعي از تلاشهاي علمي بشر و كشف رازهاي ناگشوده جهان طبيعت به منظور دسترسي به امكاناتي بوده است كه آرامش و آسايش را براي انسان به ارمغان آورد ازسوي ديگر مطالعات آكادميك و تحقيقات روانشناسي پيرامون آرامش و اضطراب و عوامل و موانع هريك بخش قابل توجهي از پژوهش هاي علوم انساني را به خود اختصاص داده است.

قرآن كريم كه بزرگترين معجزه پيامبراكرم(ص) است و تمام آنچه را كه بشر براي هدايت نياز داشته ودر آن آمده است، كاملترين نسخه براي آرامش روح است. از اين رو برآنيم تا با نگاهي اجمالي ديدگاه قرآن را در مورد آرامش روحي ورواني و راههاي رسيدن به آن را مورد بررسي قرار دهيم.

لطفا با امتیاز 5 ستاره خود ما را حمایت کنید، برای اعلام نظر و دادن امتیاز نیازی نیست که وارد برنامه کافه بازار شوید و میتوانید مستقیم از داخل برنامه به این نرم افزار نظر یا امتیاز خود را بدهید.

برای اینکار کافی است وقتی که میخواهید از برنامه خارج شوید و منوی خروج از برنامه ظاهر می شود روی دکمه نظر دادن به برنامه کلیک کنید تا یک صفحه در داخل برنامه برای شما باز شود و آنجا نظر و امتیاز خود را اعمال کنید و مستقیم بر برنامه اعمال می شود. به همین راحتی! ممنونم ...

منبع: باشگاه اندیشه

logo-enamad logo-samandehi