ماساژ درمانی + ویدیو‌ جامع آفلاین

ماساژ درمانی + ویدیو‌ جامع آفلاین

نسخه ۱.۰
کمتر از ۱۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۱۴۹
مگابایت
حجم

                               بسمه تعالی  


100 دقیقه ویدیوی آفلاین آموزشی در این نرم افزارنرم افزار تهیه شده توسط تیم ارین تخصص همانطور که از نام آن مشخص است مربوط میشود به ماساژ درمانی و کاربرد های کثیر آن . همانطور که همه میدانید در جوامع بشری امروز که تحرک بسیار کاهش یافته ، برخی شغل ها مانند پشت میز نشینی ، کم تحرکی را به همراه دارد  و در کنار آن ناراحتی های  مختلف بدن را پیش‌رو می آورد ، افراد دچار گرفتگی های شدید عضلانی میشوند که منجر به درد و آسیب به نقاط مختلف بدن میشود .. 


در این نرم افزار آموزشی که توسط تحقیقات وسیع اُستاد احمد علیزاده کارشناسی ارشد تربیت بدنی ، ماساژ درمانی و طب ورزش در عرصه پر محتوای ماساژ درمانی تهیه و تولید شده  ،  سعی کردیم با توضیحاتی کاملا واضح و آموزشی  حرفه ای، شما را در این عرصه متخصص و مسلط کنیم که احیانا خدایی نکرده فردی دچار تنش عضلانی_ماهیچه ای( مثل اسپاسم و گرفتگی ها)...  شود شما با بکارگیری روش ها و تکنیک های مختلفی که در نرم افزار ارائه شده است بتوانید فرد را درمان کنید یا حتی اعمال پیشگیرانه روی بدن فرد انجام دهید  .  


علم ماساژ درمانی فواید بسیار زیادی در قسمت های مختلف بدن دارد . از جمله میتوان در قسمت سر ، سر درد های مختلف مثل سردرد ناشی از میگرن را تا حد زیادی کاهش داد یا حتی درمان کرد . یا مثلا گونه گذاری روی صورت را انجام داد ، میتوان چین و چروک صورت را از بین برد یا پوست را جوانسازی کرد . در قسمت بالا تنه (از گردن تا کمر) میتوان انقباص های شدید و خفیف را درمان کرد ، سم زدایی بدن را انجام داد ، میتوان فرد را در حالت ریلکسیشن قرار داد ، میتوان کم خوابی را کاملا درمان کرد ،میتوان درد دیسک کمر را  درمان کرد . در قسمت پایین تنه(کمر تا انتهای پا) میتوان پا درد ، زانو درد ، درد های کشاله ران ،  و ... را درمان کرد . این تنها اندکی از کاربرد های بی پایان علم ماساژ است که در این مطلب قید شده . بسیاری از کاربرد های آن و روش ها و تکنیک های بکار گیریشان کاملا در ویدیو های آموزشی درون نرم افزار توضیح داده شده است . تمامی ویدیو ها توسط‌ این تیم تهیه و تولید شده و از هیچ منبع دیگری قابل دریافت نیست. 

شما هموطنان عزیز میتوانید برای هرگونه مشاوره رایگان و سوال در ارتباط با این حرفه، قبل از خرید و پس از خرید،  به قسمت ارتباط با ما درون نرم افزار ویا انتهای مطلب نیز مراجعه فرمایید .


پس‌از آموختن کامل این حرفه شما عزیزان میتوانید حتی اقدام به اشتغال در این زمینه کنید . بدیهی است که میتوانید خدمات را بصورت غیر رایگان انجام دهید و درآمدی از این طریق کسب‌ فرمایید .در نرم افزار چگونگی آن آموزش داده شده .


آموزش ها بصورت کامل از قسمت سر‌ تا پا بصورت ویدیویی هست تا بتوانید کاملا به این حرفه در تمام نقاط بدن مسلط شوید . همانطور که گفته شد ماساژ درمانی کاربرد های کثیری دارد که درون ویدیو های داخل نرم افزار این کاربرد ها و روش بکارگیری آنها به طور ‌کامل و حرفه ای آموزش داده شده.


در نرم افزار تکنیک های محتلف برای آرامش ، قرار دادن فرد در حالت خلصه  و نکاتی برای شروع ماساژ بهتر نیز وجود دارد .


نکته مهم اینکه نرم افزار و ویدیو های آن بصورت کاملا آفلاین هستند که پس از نصب نرم افزار نیازی به دانلود ویدیو ها نباشد .


جهت مشاوره رایگان قبل از خرید در ارتباط با ماساژ درمانی با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید یا به ایمیل زیر مراجعه فرمایید : 

09127942771


alizadesport@gmail.com


باتشکر از شما


                                           ((تیم آرین تخصص)) 


logo-enamad logo-samandehi