عکس های عاشقانه متحرک درست کن

عکس های عاشقانه متحرک درست کن

نسخه ۱.۰
۵
هزار
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

عکس ها در فولدر Love Animations کارت حافظه ذخیره می شوند.


ورژن های پایین تر اندروید عکس متحرک ذخیره شده در گالری را ثابت نشان می دهند ولی بعد از فرستادن در تلگرام یا باز کردن در کامپیوتر می بینید که واقعا متحرک است.


در هنگام ذخیره بعضی از عکس ها، به دلیل پردازش سنگین نرم افزار کمی مکث می کند پس دوستان این پردازش سنگین رو به معنی هنگ در نظر نگیرند.


دوستان عزیز با استفاده از این نرم افزار براحتی هر چه تمام می توانید عکس های عاشقانه متحرک با موضوعات دوستت دارم، تبریک عید و روز تولد، روز مادر، روز پدر، عکس قلب ، دسته گل متحرک، صبح بخیر، شب بخیر و قاب عکس و ...که متحرک هستند درست کنید و در تلگرام و دیگر نرم افزار های مجازی برای کسانی که دوست دارید بفرستید و آنها را خوشحال کنید.


توجه کنید که خودتون عکس انتخاب می کنید و اینطوری نیست که عکسا غیر قابل تغییر باشند. در نهایت عکساتون با فرمت .gif ذخیره می شوند.


کار با این نرم افزار بسیار ساده است و دیگه لازم نیست نرم افزارهایی مثل فوتوشاپ و ... بلد باشید یا کلی وقت بزارید که بتونید عکس های متحرک عاشقانه درست کنید. در حال حاضر بیش از ۸۰ نوع متفاوت تصویر متحرک میشه درست کرد. هنوزم دارم روی این نرم افزار کار میکنم به زودی تعداد زیادی عکس های عاشقانه جدیدی اضافه خواهم کرد.


با نظرات خوبتون منو در بهبود برنامه و رفع ایرادات احتمالی یاری کنید.


با تشکر فراوان


من این برنامه رو در گوشی های مختلف (نسخه اندرویدهای 10 تا 22 ) امتحان کردم عکس ها درست ذخیره می شوند. اگر ذخیره نمی شد تیم کافه بازار اصلا برنامه رو تایید نمی کرد. پس دوستانی که میگن سیو نمیشه یه ایرادی در گوشی خودشون دارن.

logo-enamad logo-samandehi