افزایش حافظه و پاکسازی گوشی

افزایش حافظه و پاکسازی گوشی

نسخه ۴.۰۴
۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

یک برنامه بسیار ضروری و کاربردی برای گوشی شما 
+ مدیریت کامل فضای(حافظه) رم و افزایش آن
+ مدیریت حافظه داخلی و خارجی گوشی اندروید
+ حذف کندده فایلهای تلگرام وایبر و واتس آپ بر اساس بازه زمانی انتخاب شده توسط شما.


* اگر برنامه های شبکه های اجتماعی حجم زیادی از حافظه گوشی شما را اشغال کرده و باعث کندی و مشکلات زیادی در گوشی شما شده است،  باید از شر این همه فایلهای مزاحم و بی مصرف خلاص شوید.
 سریعا این برنامه را نصب کنید و گوشی خود را مثل روز اول پر سرعت و قدرتمند نمایید. 


شما با نصب این برنامه به طور هوشمند از دست فایلهای بی مصرف و تولید شده توسط سیستم اندروید خلاص می شوید. 


 


قابلیت های این برنامه :  •  افزایش دهنده فضای رم و بهبود کارایی گوشی• پاکسازی هوشمند  رم و همچنین حافظه داخلی و خارجی دستگاه اندرویدی شما از فایلهای بی مصرف و بدرد نخور• پاکسازی فایلهای تلگرام (قابلیت انتخاب یازه زمانی توسط شما )• پاکسازی فایلهای وایبر بر طبق بازه زمانی که شما انتخاب میکنید.• پاکسازی فایلهای واتس آپ با قابلیت انتخاب بازه‌ی زمانی توسط شما• محیط‌ کاربری جذاب و کاریر پسند، با گرافیک روان و سریع• افزایش محسوس  سرعت گوشی شما و همینطور افزایش سرعت اینترنت و شبکه


 


یک توضیح و جالب:


** گوشی های اندرویدی اکثرا دارای حافظه داخلی محدودی هستند، و بعد از نصب چندین برنامه، گوشی سنگین و کند میشود و کاریر را بسیار خسته میکند. 


*  اپلیکیشن های نصب شده  مدام فایل های اضافی و بی استفاده تولید میکنند و این فایل ها کاملا از چشم‌شما پنهان هستند، این روند آنقدر پیش میرود که به مشکل بر میخورید و با هنگ کردن های مداوم و کندی سیستم ، باعث ناراحتی شما میشوند.


* ممکن است مدام با پیغام کمبود حافظه مواجه شوید که راه حل آن فقط نصب این برنامه و پاکسازی آنهاست. 


* افزایش فضای خالی رم گوشی، باعث سرعت عملکرد دستگاه می شود و سرعت کار با گوشی بالا رفته و حس خوبی به شما میدهد.  حتی اگر گوشی شما قدیمی باشد. 


* یک مزیت جالب دیگر این برنامه این است که باعث افزایش مدت نگهداری شارژ گوشی شما می شود، و همینطور گوشی شما داغ نمیکند و کار با آن لذت بخش خواهد بود. 


««با نصب این برنامه‌ی کاربردی جانی تازه به گوشی خود بدهید»»

logo-enamad logo-samandehi