مدلیپز

مدلیپز

نسخه ۲.۵.۴
۲۰
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

برنامهٔ MadLipz به شما این امکان را می‌دهد که یک ویدپوکلیپ (حداکثر ۱۵ ثانیه) را دوبله کنید و در این زمینه ستاره شوید. صدای کاراکتر را خاموش کن و کارگردان، نویسنده و تهیه‌کنندهٔ ویدئو باش. ۱- یک کلیپ از کتابخانهٔ MadLipz انتخاب کن. ۲- حداکثر ۳ قطعه بر روی هر ویدئو ضبط کن تا یک «Lip» را خلق کنی. ۳- «Lip» های مربوط به خودت را با دنیا به اشتراک بگذار. *کاتالوگ ویدئوها شما را قادر می‌سازد تا صدای شخصیت‌ها را در صحنه‌های دلخواه، روشن یا خاموش کنید.

در رسانه‌ها

MadLipz،سرگرمی جدید برای عاشقان دوبلوری

سمیکالن - یکی دوسالی است که نرم افزار جذاب دابسمش توانسته است توجه همگان در فضای مجازی را به خود جلب کند و رفته رفته این نرم افزار به یک پدیده در زندگی مردم بدل شد.تا مردم بتوانند هر روز با خلاقیت های خود برای صداهای موجود در نرم افزار،فیلم های جالب تولید کنند و آنها را با هم ترکیب کنند و لحظات خوشی را برای خود رقم بزنند.ولی اخیرا رقیب جدیدی برای این نرم افزار به بازار آمده است که به نوبه ی خود می تواند تجربه ی جالب تری از دابسمش باشد و این نرم افزار MadLipz نام دارد که در ادامه ی مطلب ساز و کار این نرم افزار را با هم بررسی می کنیم.با سمیکالن همراه باشید.

با MadLipz ستاره هنر دوبله باشید

ایده مدلیپز، ایده چندان جدیدی نیست. اگر در داب اسمش تصویر خودتان را با صداهای ضبط شده همگام می کردید، در مدلیپز باید عکس این کار را انجام بدهید. یعنی این بار صدای خودتان را روی ویدئوهای ضبط شده بیندازید یا به عبارت ساده تر، ویدئوها را دوبله کنید.

logo-enamad logo-samandehi