اموزش زبان کتاب صوتی Newspaper

اموزش زبان کتاب صوتی Newspaper

نسخه ۱.۱.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

اموزش زبان انگلیسی     ENGLISH learning Audio Story
کتاب صوتی با لهجه امریکن  us به همراه ترجمه فارسی


داستان انگلیسی با ترجمه فارسی
از اموزش زبان انگلیسی لذت ببرید
اموزش لغات پرکاربرد انگلیسی در متن داستان به صورت برجستهکتاب Newspaper Chase


سطح اغازین


کتاب صوتی با لهجه امریکن  us به همراه ترجمه فارسی


یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از کتاب های داستان سطح بندی شده می‌ باشد که گام به گام توانایی خواندن و شنیداری مخاطب را تقویت می‌کند.
از نقاط قوت این روش این است که کلمات و لغات جدیدی که در سیر داستان آموخته می شود به سرعت وارد حافظه ی دراز مدت خواهد شد چرا که کلمات جدید در روند داستان و در ارتباط با ماجرای داستان شکل می گیرند و تا مدت های مدیدی در ذهن باقی خواهد ماند.


هر کتاب بهتر است چهار مرتبه مطالعه شود که در هر مرحله به شیوه ی خاصی عمل خواهد شد.


 


مرتبه ی اول : در این مرحله تنها به متن کتاب را در حالی که فایل صوتی آن در حال اجرا است بخوانید و سعی کنید که داستان را تعقیب کنید برای تمرکز بیشتر می توانید از هدفون استفاده نمایید. از آنجایی که سطح کتاب مناسب شما است می بایست داستان را متوجه شوید.


مرتبه ی دوم : در این مرحله معانی کلمات نا آشنایی که در کتاب را با استفاده از بخش ترجمه فارسی تمرین کنید سعی کنید یک بار کتاب را با ترجمه فارسی بخوانید


مرتبه ی سوم : مجدد به همراه اجرای فایل صوتی اقدام به خواندن کتاب نمایید. در این مرحله از آنجایی که معانی تمامی کلمات کتاب را از بخش ترجمه تمرین کرده اید و، شما می بایست تمامی مطالب کتاب و تمامی داستان را به طور کامل متوجه شود.


مرتبه ی چهار : در این مرحله تنها فایل صوتی را اجرا کرده و بدون استفاده از کتاب به داستان گوش فرا دهید و تا پایان کتاب این امر را پیگری کنید. این مرحله را می توانید به تاخیر انداخته و کتاب دیگری را شروع کنید تا هم کسل کننده نباشد و هم اینکه گذشت زمان کلماتی را که به صورت سطحی در ذهن شما جای گرفته است را مشخص نماید.


Learn English with ENGLISH STORY

logo-enamad logo-samandehi