داستان انگلیسی با ترجمه 6

داستان انگلیسی با ترجمه 6

نسخه ۱.۲.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۶
مگابایت
حجم

کتاب صوتی با لهجه امریکن  us به همراه ترجمه فارسی


English story with translation


داستان انگلیسی با ترجمه فارسی


کتاب The Goldean Seal


سطح یک


یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از کتاب های داستان سطح بندی شده می‌ باشد که گام به گام توانایی خواندن و شنیداری مخاطب را تقویت می‌کند.
از نقاط قوت این روش این است که کلمات و لغات جدیدی که در سیر داستان آموخته می شود به سرعت وارد حافظه ی دراز مدت خواهد شد چرا که کلمات جدید در روند داستان و در ارتباط با ماجرای داستان شکل می گیرند و تا مدت های مدیدی در ذهن باقی خواهد ماند.


هر کتاب بهتر است چهار مرتبه مطالعه شود که در هر مرحله به شیوه ی خاصی عمل خواهد شد.


 


مرتبه ی اول : در این مرحله تنها به متن کتاب را در حالی که فایل صوتی آن در حال اجرا است بخوانید و سعی کنید که داستان را تعقیب کنید برای تمرکز بیشتر می توانید از هدفون استفاده نمایید. از آنجایی که سطح کتاب مناسب شما است می بایست داستان را متوجه شوید.


مرتبه ی دوم : در این مرحله معانی کلمات نا آشنایی که در کتاب را با استفاده از بخش ترجمه فارسی تمرین کنید سعی کنید یک بار کتاب را با ترجمه فارسی بخوانید


مرتبه ی سوم : مجدد به همراه اجرای فایل صوتی اقدام به خواندن کتاب نمایید. در این مرحله از آنجایی که معانی تمامی کلمات کتاب را از بخش ترجمه تمرین کرده اید و، شما می بایست تمامی مطالب کتاب و تمامی داستان را به طور کامل متوجه شود.


مرتبه ی چهار : در این مرحله تنها فایل صوتی را اجرا کرده و بدون استفاده از کتاب به داستان گوش فرا دهید و تا پایان کتاب این امر را پیگری کنید. این مرحله را می توانید به تاخیر انداخته و کتاب دیگری را شروع کنید تا هم کسل کننده نباشد و هم اینکه گذشت زمان کلماتی را که به صورت سطحی در ذهن شما جای گرفته است را مشخص نماید.


Audio book with us along with the American accent Persian translation


همراه با اموزش لغات در متن داستان به صورت برجسته

logo-enamad logo-samandehi