ویزلاک

ویزلاک

نسخه ۳.۱.۱
+۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

سبکتو زندگی کن!

ویزلاک یک اپلیکیشن کاربردی و رایگان برای راحت کردن مسیر دسترسی شما به حوزه محتوایی مورد علاقه‌تان است. در واقع شما با این برنامه با دنیای علاقمندی‌هاتان، با فاصله‌ای به اندازه لحظه روشن_خاموش صفحه نمایش گوشی در تماس خواهید بود.

در ویزلاک هدف این است که به بهترین محتوای آنلاین روز با توجه به علایق خود، سریع، آسان و رایگان دسترسی داشته باشید.

 شما با انتخاب حوزه علاقمندی‌ها در منوی ویزلاک، به‌روزترین محتواهای متنی و ویدیویی مرتبط با همان حوزه را به راحتی به صورت روزانه دریافت خواهید کرد.

 

خدمات شگفت انگیز ویزلاک

شما در ویزلاک نه تنها هزینه ای بابت دریافت مطالب مورد نظر و علاقه تان پرداخت نمی کنید، بلکه با خواندن هر محتوا امتیازی  دریافت خواهید کرد، که توسط آن می توانید از خدماتی همچون خریدهای آنلاین اینترنتی از سایت های معتبر، دریافت شارژ و همچنین شرکت در قرعه کشی های هفتگی و ماهیانه ویزلاک به صورت رایگان استفاده نمایید.

 

تصمیم‌های خریدتان را آسان کنید

ویزلاک بهترین برندهای کالا و خدمات در همان حوزه محتوایی مورد علاقه تان را به شما معرفی می‌کند تا لابلای خواندن مطالب جذاب، از محصولات جدید برندهای محبوب و همچنین جشنواره‌های فروش و طرح ‌های خرید گوناگون مطلع ‌شوید. و بن های خرید دریافت کنید.

همچنین با ورود به ویزلاک شما اطلاعات مراکز خرید، فروشگاه‌ ها یا انواع خدمات را بر اساس نزدیکی به موقعیت جغرافیایی و علاقه‌تان دریافت می‌کنید. به عبارتی، با ویزلاک شما می‌توانید الگوی خرید خود را نیز مدیریت کنید.

logo-enamad logo-samandehi