بانه کالا

بانه کالا

نسخهٔ ۰.۳.۳
+۵۰ هزار
نصب
خرید
دسته‌بندی
۵ مگابایت
حجم
بانه کالا

بانه کالا

کارناوب
نسخهٔ ۰.۳.۳
+۵۰ هزار
نصب
خرید
دسته‌بندی
۵ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، به ویژه کالای تخصصی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان این گونه کالاها پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.


بانه کالا نیز از سال 90 پا به این عرصه گذاشته است و همواره سعی کرده ایم بهترین کالاها را با نازلترین قیمت برای خریدارن فراهم آوریم.
زمینه فعالیت خود را به مرور گسترده تر کرده ایم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز قشر بیشتری از جامعه شویم و همواره سعی داریم کالاهای مدرن و بروز را برای شما در محیطی امن جمع آوری کنیم
بانه کالا دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت ،معدن و تجارت می باشد.همچین بانه کالا در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی نیز ثبت شده است.

نظرات کاربران - ۱۸۷ رأی
۲.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مجید
مجید
۱۳۹۸/۰۸/۰۶
کلا 100 قلم کالا داره که 99 قلمش موجود نیست🤨
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۳۹۸/۰۳/۰۶
هیچ کالایی که موجود نیست رسیدگی کنید
علیرضا
علیرضا
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
برنامه مزخرفیه قیمتش از داخل شهر خودمون بالاتره فقط اسمش بانه گذاشتن در واقیت گرونتره