هشدار فوری زلزله

هشدار فوری زلزله

نسخه ۹۷.۰۶.۱۲
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

برنامه هشدار فوری زلزله لرزشهای بالای 2 ریشتر در منطقه شما و اطراف را توسط گوشی و بدون نیاز به اینترنت بطور آنی و زنده با پخش صدای آلارم به شما اعلام می کند تا اقدامات ایمنی لازم را انجام دهید.

# جهت فعال کردن آلارم هشدار صوتی گوشی را در جای مسطح و بدون حرکت گذاشته و پس از لمس  آیکون بلندگوی سفید بالای برنامه گزینه " فعال کردن آلارم " را انتخاب کنید تا چند ثانیه بعد آلارم هشدار فعال شود. 

*قابلیت فعال ماندن آلارم هشدار در پس زمینه یا بعد از قفل صفحه گوشی برای حداقل مصرف باطری. * برای فعال کردن آلارم پس از لمس آیکون بلندگوی سفید بالای برنامه و سپس لمس گزینه "فعال کردن آلارم" از برنامه خارج شوید تا آلارم پس از خاموش شدن صفحه نمایش یا قفل آن فعال بماند *وقتی آلارم هشدار فعال باشد آیکون بلندگوی سفید در نوار اعلانات گوشی دیده میشود.

-در زمان باز بودن صفحه اصلی برنامه برای مشاهده گراف لرزشها تا زمانی که از برنامه خارج نشوید صفحه نمایش اتوماتیک خاموش نخواهد شد.

* قابل نصب روی اندروید 4 یا بالاتر و کلیه گوشیهای مجهز به سنسور شتاب.

*قابلیت تنظیم حساسیت به زمین لرزه و کم یا زیاد کردن آن.حساسیت پیش فرض برنامه روی 25/. می باشد که با این میزان با لرزش حدود بالای 3 ریشتر آلارم و آژیر گوشی فعال میشود که برای بیشتر کردن حساسیت باید عدد فوق کمتر و برای کاهش حساسیت عدد فوق بیشتر شود.

-پس از تنظیم حساسیت گوشی در مکان مسطح مانند میز و بدون حرکت گذاشته شود و برای فعال کردن آلارم هشدار صوتی با لمس آیکون بلندگو و گزینه " فعال کردن آلارم " پس از 5 ثانیه آلارم هشدار صوتی برنامه فعال میشود که در بخش تنظیمات مدت تاخیر فعال شدن آلارم را می توان کمتر یا بیشتر کرد.

-چنانچه گوشی در حالت ویبره باشد ممکن است صدای آلارم هشدار نیز پخش نشود.

-چه در وضعیت فعال بودن یا نبودن آلارم هشدار صوتی نمودار لرزشها و نوسانات بصورت زنده با 4 رنگ متفاوت در صفحه گوشی نمایش داده میشود که نمودار سبز نمایانگر نوسان و لرزشهای گوشی به چپ و راست و رنگ زرد نمایانگر لرزش به جلو و عقب و رنگ سفید و قرمز نشانگر لرزش گوشی به بالا و پائین می باشد که در بخش تنظیمات میتوان سرعت حرکت نمودار را کندتر یا تندتر یا خطوط گراف دلخواه را با برداشتن تیک پنهان و آشکار کرد.

-قابلیت ادامه یا توقف فعال بودن آلارم هشدار پس از اولین لرزش و پخش صدای هشدار.

-میزان حساسیت و دقت برنامه بستگی به کیفیت و دقت گوشی و قطعات آن دارد با تنظیم حساسیت 15/. روی گوشی سامسونگ با لرزش بالای 2 ریشتر آلارم به موقع فعال گردید

logo-enamad logo-samandehi