MoreLocale 2
۲۰۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۷۰
کیلوبایت
حجم

* هشدار *
لطفاً این برنامه را بر روی گوشی‌های مدل Droid X اجرا نکنید. ریست نابه‌هنگام برای آن گزارش شده است.

با استفاده از این برنامه می‌توانید تنظیمات زبان و کشور گوشی خود را تغییر دهید. اگر زبان مورد نظر شما در فهرست زبان‌ها و تنظیمات نمایش داده نمی‌شود و به این علت نمی‌توانید از برنامه‌ها به زبان مورد نظر استفاده کنید با استفاده از این برنامه می‌توانید به تغییر این تنظیمات و زبان سیستم بپردازید.

دقت کنید که تنها برنامه‌هایی که از زبان مورد نظر شما پشتیبانی می‌کنند زبانشان تغییر خواهد کرد.

امکانات جدید:
تابع ذخیره تنظیمات هم اکنون آماده است.

در رسانه‌ها

بررسی اپلیکیشن MoreLocale 2؛ فارسی را پاس بداریم!

پشتیبانی نکردن از زبان فارسی در گوشی‌های امروزی به امری ملال‌آور و خستگی‌پذیر تبدیل شده و این مشکل زمانی مهم‌تر می‌شود که ما دانش کافی برای درک عبارت‌های مختلفی را که روزانه به زبان انگلیسی پیش‌رویمان قرار می‌گیرند، نداشته باشیم. از سوی دیگر در حال حاضر که گوگل توسعه‌دهندگان را موظف نموده تا برای دسترسی به بخش‌های مختلف اسمارت‌فون‌ها، هنگام اجرا اپلیکیشن از کاربر اجازه دسترسی به قسمت مورد نظر را دریافت نمایند، فهم این‌که برنامه دانلود شده قرار است چه بخشی از گوشی ما را در اختیار گرفته و برای خودش جولان دهد، بسیار مهم بوده و مسلما درک این مسئله در زبان فارسی بسیار ساده‌تر است.

۲MoreLocale ، فارسی ساز دستگاه شما

شاید شما هم پس از خرید گوشی موبایل یا تبلت خود متوجه شده باشید که زبان فارسی روی آن نصب نشده و دیگر راه پیش هم ندارید! اگر موضوع برایتان اهمیت داشته و دنبال راهکار بوده‌اید حتما به موبایل فروشی‌هایی رسیده‌اید که درمقابل چند ده هزار تومان و با روت کردن گوشیتان زبان فارسی یا زبان دلخواهتان را به آن اضافه می‌کنند.

logo-enamad logo-samandehi