هواپیما

هواپیما

نسخه ۳.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۹
مگابایت
حجم

تا حالا شده تو فرودگاه يه هواپيما ببينيد و اصلا ندونيد اين هواپما چه مشخصاتي داره و چقدر  از نظر ايمني مطمئنه؟


میدونستید ایمنی هواپیما از شکل ظاهری اون مشخص نمیشه و هواپیماهای مدرنی داریم که به قول معروف ملخی هستند و اتفاقا  از ایمن ترین هواپیماهای دنیا به شمار میان


اگه شما هموطن عزيزمون جزو دسته کاربراني هستيد که اطلاعات عمومي  تون در مورد هواپيما هاي مسافر بري نياز به تکميل داره بهتون پيشنهاد مي کنيم حتما اين نرم افزار رو از بازار دريافت کنيد.


اگه  نميدونيد چرا اکثر دولت ها براي  رشد اقتصادي بر افزايش پتانسيل گردشگري و خطوط هوايي مسافربري تاکيد دارند پيشنهاد مي کنيم يه نگاهي به اين نرم افزار بندازيد.


اگه مي خواهيد بدونيد تو سرزمين پرافتخار و سربلندمون چه هواپيماهايي  و با چه ظرفيت و قدرتي تا بحال وجود داشته و قراره چه نوع هواپيماهاي جديدي به ناوگان هوايي ايران اضافه بشه و تفاوت و مشخصات هر کدوم از اونا با هم چيه پيشنهاد ميکنيم يه نگاه به اين نرم افزار بندازيد.


راستي ميدونيد چند تا هواپيما و با چه مشخصاتي سفارش داده شده و انتخاب اين هواپيما ها واسه کشور غرور آفرين مون چقدر هوشمندانه بوده؟


ميدونستيد بخش زيادي از سود شرکت هاي هوايي در حمل بار هست و حتي اگه بدون مسافر هم جابجا شن؛ هزينه اي که بابت خريد هواپيما داشتن؛ خيلي زود بهشون برميگرده.


خيلي از هموطنان ما واسه تفريح هم که شده روزانه نمونه هاي زيادي از آخرين مدل ها؛ تکنولوژي ها و برند هاي معتبر خودرو سازي جهان رو بررسي مي کنند و  اطلاعات خوبي در موردشون دارند. 


چقدر خوب ميشه اگه در مورد هواپيما هم همينقدر دانش داشته باشيم.


اگه واستون اتفاق افتاده که قصد مسافرت هوايي داريد و نوع هواپيماتون رو هم بهتون گفتن؛ ولي شما نميدونيد چقدر ميتونيد از بابت کيفيت پروازتون مطمئن باشيد؛ اين نرم افزار ميتونه اطلاعات خوبي در اختيارتون بذاره.


 


تا حالا اصطلاح هواپیمای مرجوعی به گوشتون خورده؟ ساخت یک هواپیما با سفارش یک ایرلاین میتونه تا ۴ سال طول بکشه و اگه زمان تحویل اون ایرلاین خلبان نداشته باشه یا برشکست شده باشه نمیان هواپیمایی که اینقدر مونتاژش زمان برده رو دیمونتاژ کنن. خوب میدنش به سفارش دهنده بعدی و معنیش این نیست که هواپیما معیوب بوده.


منابع  :


wikipedia.org


airbus.com


boeing.com


از حمايت شما ممنونيم

logo-enamad logo-samandehi