نا گفته های مهاجرت به استرالیا

نا گفته های مهاجرت به استرالیا

نسخه ۲.۰
<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲
مگابایت
حجم

آیا میدانید خیلی از افراد فارغ التحصیل با سابقه کار میتوانند اقامت دائم استرالیا را داشته باشند؟هر آنچه برای مهاجرت به استرالیا باید بدانید در اینجا پیدا کنید.


 


هدف برنامه: ما در این برنامه قصد داریم نیاز شما را به مشاوره و وکیل مرتفع سازیم و یا حداقل بتوانید از این برنامه به عنوان مشاور استفاده کنید، در این راستا کاستی های برنامه را به آدرس info@ycn.ir به ما گوشزد کنید تا بتوانیم برنامه را به مرور کامل تر کنیم.


 


سوال: این اطلاعات در اینترنت نیز وجود دارد، من چه نیازی به آن ها دارم؟


پاسخ: بله این اطلاعات به صورت پراکنده در اینترنت نیز وجود دارند و توسط سایت های مختلف نیز ترجمه شده و به پارسی نیز موجود هستند. در اینجا چند تفاوت وجود دارد، که این برنامه را از سایت های اینترنتی متمایز می کند.


اول اینکه اطلاعات به صورت متمرکز و یکپارچه در همه حوزه ها (مهاجرت، تحصیل، تابعیت،انواع ویزاها، شناخت استرالیا،...) در کنار هم موجود می باشند.


دوم، سیستم خودکار محاسبه امتیاز که با دریافت اطلاعات شما ، امتیاز و امکان مهاجرت شما را بررسی و اعلام می کند. سایت های وکلا برای این کار از شما وقت مشاوره حضوری می خواهند.


سوم، همراه بودن کلیه اطلاعات در قالب یک نرم افزار روی گوشی تلفن شما باعث می شود هر لحظه بتوانید وضعیت اطلاعات و مدارک خود را بررسی کنید.


 


توجه 1: پروسه مهاجرت امری است نیازمند دقت و صبر و حوصله، بنابراین به علاقمندان مهاجرت پیشنهاد می کنیم هنگام مطالعه برنامه و انجام امور مهاجرت خود دقت کافی را داشته باشند و همه موارد را به دقت رعایت کنند. همانطور که در برنامه نیز گفته شده هزینه های ارسالی به اداره مهاجرت به هیچ عنوان از طرف استرالیا عودت داده نمیشوند، پس با احتیاط عمل کنید.


 


توجه 2: دوستان عزیز ما شرکتی نرم افزاری در حوزه تولید نرم افزارهای تحت وب و موبایل هستیم نه وکیل مهاجرت برای اطلاعات این نرم افزار از وکلا و سایت های مهاجرت کمک گرفته شده است لذا لطفا سوالات خود را در خصوص مهاجرت برای ما نفرستید. ما تنها سوالات مربوط به نرم افزار را بررسی می کنیم و اشکالات را برطرف می کنیم. امکان پاسخگویی به سوالات را نداریم.


 


توجه 3: در نظر داریم بخشی را برای داستان های شما در خصوص مهاجرت و یا وکلای خاص و حرفه ای ایجاد کنیم. برای راه اندازی این قسمت به پیام ها و مطالب شما نیاز داریم. لطفا هر داستان جذاب یا وکیل مناسبی که می شناسید را به ما معرفی کنید. بدیهی است قرار دادن اسم وکلا در برنامه به این سادگی انجام نمی گیرد و حتما تحقیقاتی خواهیم داشت تا بهترین ها را معرفی کنیم.آیا میدانید خیلی از افراد فارغ التحصیل با سابقه کار میتوانند اقامت دائم استرالیا را داشته باشند؟هر آنچه برای مهاجرت به استرالیا باید بدانید در اینجا پیدا کنید.


 

logo-enamad logo-samandehi