برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی کنکور

نسخه ۳.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

 رایگان شد


با سلام خدمت دانش آموزان کنکوری و دبیرستانی


اپلیکیشن برنامه ریزی کنکور اپلیکیشنی کامل و مفید برای دبیرستانی ها و کنکوری ها هاست


در این اپلیکیشن تمام فوت و فند ها و روش های خواندن هر کتاب درسی آمده است . دوستان عزیز ایا میدانید دلیل اصلی ضعف در هردرسی ندانستن روش خواندن آن درس است ما در این برنامه با کمک بهترین استاد های مشاور درسی روش های نوین و ثمره بخش درس خواندن را به شما آموزش داده ایم .


لازم است بدانید که کسانی که در کنکور سراسری و امتحانات نهایی موفق شده اند برنامه ریزی مناسب داشته اند  برای همین  ما در این اپلیکیشن روش ها و چگونگی برنامه ریزی کردن و روش های صحیح مطاله و روش های تست زنی را آموزش داده ایم .


دیگر مواردی که می توان گفت انگیزش درس خواندن است که ما در این برنامه انگیزه ی لازم برای درس خواندن را به وسیله ی ویدیو ها و صوت ها و متن ها جذاب که از قلم مشاور برتر کشوری گرفته شده است به شما القا می کنیم این اپلیکیشن دارای بهترین موسیقی های تقویت حافظه می باشد که شما می توانید هنگام مطالعه و یا استراحت از ان استفاده کنید . در این برنامه کسایی که علاقه ی درس خواندن در تابستان و نوروز را ندارند و نمی دا نند از کجا شروع کنند و چکار کنند با کمک و همراهی ای اپلیکیشن و گام به گام عمل کردن به ان این انگیزه رو بدست خواهند گرفت و به موفقیت دلخواه خود خواهند رسید .در این برنامه به چگونه گی تغذیه و سلامت حافظه و تندرستی بدن هم می پردازیم زیرا که گام اول بهتر درس خواندن داشتن ذهنی قوی و بدنی تندرست است .


آرزوی موفقیت

logo-enamad logo-samandehi