سپید مولانا

سپید مولانا

Version 1.0
+200
Active installs
Books & Reference
Category
4
MB
Size

برنامه سپید مولانا با هدف ارائه بستری متفاوت و مطابق با نیازهای روز کاربران در قالب برنامه بسیار دلنشین و متفاوت به ارائه اشعار این شاعر بزرگ می پردازد. این برنامه شامل دو مجموعه کامل مثنوی معنوی و دیوان شمس می باشد

امکانات و ویژگی های متفاوت برنامه سپید مولانا :
- اشعار کامل جلال‌الدین محمد بلخی معروف به مولوی و مولانا و رومی
- معرفی و زندگینامه کامل مولانا
- طراحی و رابط گرافیک شیک و متفاوت
- پشتیبانی از دستگاه های موبایل و تبلت در سایز های مختلف
- امکان اشتراک گذاری ویژه
- انتخاب نمایش خط ها (فونت) بسیار زیبا
- تغییر اندازه خط
- امکان جستجو
- لیست محبوب ها (لیست علاقه مندی ها)
- کم حجم

راهنما امکانات سپیدمولانا :
اشتراک گذاری : با کمک این امکان شما می توانید لذت خواندن اشعار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. قابلیت اشتراک گذاری این برنامه بصورت عکس و متن یا هر دو حالت می باشد و تمامی شبکه ها و برنامه های ارتباطی و اجتماعی نظیر فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، توییتر یا ارسال بصورت پیامک و ایمیل ... را پشتیبانی می کند .
تغییر اندازه خط :قابلیت انتخاب اندازه های بسیار بسیار بزرگ و بسیار بسیار کوچک جهت نمایش اشعار را برای شما فراهم می کند. این ویژگی به افرادی که دارای ضعف بینایی دارند کمک می کند به راحتی بتواند با برنامه کار کنند .
جستجو : با جستجوی کلمه مورد نظر در تمامی اشعار , لیست مصراع های یافت شده بر اساس کلمه مورد نظر به شما نشان می دهد و با انتخاب هر یک از مصراع ها به شعر مربوط به نمایش در می آید
لیست محبوب ها :شما می توانید شعرهای مورد علاقه خود را محبوب کنید و بصورت جداگانه در لیست اشعار محبوب مشاهده کنید و در صورت اینکه بخواهید یک شعر را از لیست محبوب ها حذف کنید با کلیک طولانی روی عنوان شعر آن شعر از لیست محبوب ها به راحتی حذف می شود.
و درصورت مشاهده هرگونه اختلال به ایمیل:

info@whitedeveloper.ir تماس بگیرد.

logo-enamad logo-samandehi