همیار اندروید

همیار اندروید

Version 1.0.6
Free
In-app Purchases
10
Active installs
Tools
Category
5
MB
Size

۴ برنامه در یک برنامه


همیار اندروید برنامه ای قدرمند جهت حذف ربشه ای نرم افزار های اندروید است. نرم افزار هایی که در حالت عادی قادر به حذف آنها نیستید و جزو نرم افزار های محافظت شده و سیستمی اندروید محسوب می شوند نظیر گوگل پلی، جیمیل و …


همچنین میتوانید لیست نرم افزار های نصب شده و سیستمی خود مشاهده کنید و هرکدام از آنها را که خواستید قفل کنید ، با استفاده از این قابلیت پس از اجرا کردن نرم افزار قفل شده یک صفحه زیبا برای وارد کردن رمز عبور به شما نمایش داده میشود که پس از وارد کردن رمز مربوطه میتوانید وارد نرم افزار شوید.


یکی دیگر از کاربرد های این نرم افزار مخفی سازی کامل برنامه ها از منو های گوشی میباشد که با استفاده از این قابلیت میتوانید برای همیشه برنامه هایی که علاقه ای ندارید دوستانتان در گوشی شما مشاهده کنند مخفی کنید .


پس اگر علاقه دارید هر برنامه ای را از گوشی خود پاک کنید یا بر روی برنامه هایتان رمز عبور قرار دهید و یا احساس میکنید قابلیت مخفی سازی برنامه ها به کارتون میاد (که 100% هم به کارتون میاد) به صورت رایگان این اپلیکیشن کاربردی را دانلود و نصب کنید .


ویژگی ها : 


قابلیت حذف تمام برنامه ها و بازی های نصب شده و پیش فرض سیستمی ( غیر قابل برگشت )


قابلیت حذف یا فریز و غیرفعال کردن موقتی برنامه ها


قابلیت تهیه فایل پشتیبان از برنامه های نصبی


قابلیت ریست کردن تنظیمات برنامه ها و بازی ها ( Clear data)


قابلیت مخفی سازی نرم افزارهای مورد علاقه


قابلیت قفل کردن برنامه ها


با رابط کاربری متریال و شخصی سازی های بیشمار


 


توجه ویژه :


۱ -برای استفاده از تمام قابلیت های این برنامه نیازمند ارتقا آن به نسخه طلایی میباشید


۲ -مخفی کردن برنامه ها از درون سیستم نیاز به دسترسی روت دستگاه دارد


 


✌ و در آخر لطفا نظرات و پیشنهادات سازنده خود را برای بهتر شدن این برنامه برای ما ارسال کنید تا در ضمن پاسخ گویی سریع به سرعت برنامه را توسعه دهیم ....

logo-enamad logo-samandehi