شارژ سریع و کولر هوشمند-حمایتی

شارژ سریع و کولر هوشمند-حمایتی

نسخه ۱.۶
۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

سه برنامه کاربردی و مورد نیاز تمام کاربران اندروید فقط در یک برنامه :


1 . شارژ باتری در سه سوت یا همان شارژ سریع موبایل :


✔ از ساعت ها انتظار برای شارژ باتری گوشی هوشمند خود خسته شده اید؟ چرا برق را بیهوده مصرف می کنید؟ حالا شما می توانید با این برنامه سریع تر از قبل شارژ کنید. این برنامه با مدیریت سطوح ولتاژ تلفن همراه شما، شارژ سریع را امکان پذیر می کند.
همچنین زمانی که شارژ انجام شد اطلاعیه نمایش داده می شود. (ویبره و صدا قابل تنظیم )


 


2 . کولر هوشمند برای خنک کردن موبایل شما :


✔ اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از مصرف بیش از حد باتری و بالا رفتن بیش از حد دمای گوشی اندرویدی خود شاکی هستید ، این برنامه را از دست ندهید، زیرا این برنامه یکی از بهترین ها در زمینه خود می باشد و می تواند تا حد بسیاری مشکل شما را حل کند. برنامه دارای الگوریتم های متفاوتی برای صرفه جویی در مصرف باتری می باشد. برای مثال برنامه با  بستن برنامه های در حال اجرا و یا با جلوگیری از برنامه هایی که بیش از حد از باتری و فضای رم شما استفاده میکنند می تواند کمک بسیاری در کاهش مصرف باتری شما نماید.


شما فقط با یک کلیک بعد از بازی های اعتیاد اوری مثل کلش میتونید دمای گوشی و باتری خود را در پایین ترین شرایط ممکن نگه دارید و همین امر موجب افزایش شارژ دهی و طول عمر باتری گوشی یا تبلت اندرویدی شما می گردد.


 


3 . کنترل وضعیت باتری دستگاه :


✔ کاربردی ترین خاصیت این برنامه کنترل وضعیت سلامت باتری دستگاه میباشد ، شما در منوی اصلی میتوانید از وضعیت و دما و سلامت باتری دستگاه خود با خبر شوید ، همچنین این برنامه با اعلان هایی شما را از وضعیت باتری دستگاه باخبر میسازد .


 


ویژگی هایی که این برنامه را از سایر اپ های مشابه متمایز نگه میدارد :


✤ رابط کاربری بروز و طراحی متریال .


✤ برنامه نویسی چند نخی یا همان دسته بندی کردن وظایف برنامه و اجرای همزمان این وظایت با استفاده از هسته های مختلف پردازنده برای کاهش تاخیر و البته افزایش سرعت رابط کاربری ...


✤ شخصی سازی کامل و مدیریت استفاده از کنترل منابع توسط کاربر .


✤ راهنمای زیبای برنامه


✤ حجم بسیار کم


✤ ساده سازی رابط کاربری تا حد ممکن ( در این مورد باید بگیم که اعتقاد ما بر این است اپ خود را به گونه ای طراحی کنیم تا یک پسر 8 ساله تا یک بابابزرگ مهربون 80 ساله بتونند به سادگی از اپ ما استفاده کنند )


✤ پشتیبانی از دستگاه های مختلف از اندروید شیرینی زنجفیلی(Gingerbread) تا آب نبات چوبی(Lollipop).


 


راه کار های حمایت و کمک به بهتر کردن و توسعه پایدار این پروژه :


اول از همه برای ما نظرات خودتون رو همراه با پنج تا ستاره برای ما در بخش نظرات ارسال کنید .


منتظر نظرات گرم و خواندنی شما عزیزان هستیم .

logo-enamad logo-samandehi