تابلو

تابلو

نسخه ۱.۱۵
۵۰
نصب فعال
خرید
دسته
۲
مگابایت
حجم

تابلو این امکان را به شما می دهد تا به راحتی در میان هزارن آگهی ، کالا یا خدمات مورد نظر خود را بیابید و یا آگهی خود را رایگان به هزاران نفر معرفی کنید  و آن را به وجه نقد تبدیل کنید.

از طریق محیط ساده و کاربردی اپلیکیشن تابلو به راحتی در میان هزارن آگهی ثبت شده در شهر ها و استان های کشور به دنبال کالا یا خدمات مورد نظر خود باشید و یا آنها را درخواست کنید.

دنبال حرفه و شغلی مناسب هستید؟ می خواهید خودرو خود را با مدلی دیگر عوض کنید؟ به دنبال منزلی مناسب جهت خرید، رهن یا اجاره هستید؟ شما یک تابلو در اختیار دارید! یک تابلوِ مخصوص که نصب آگهی روی آن پیگرد قانونی ندارد!

تابلو   خرید و فروش را برای شما راحت کرده و میتوانید هر زمان که از داشتن چیزی خسته شدید، با داشتن یک گوشی اندرویدی هوشمند یا با استفاده از وبسایت تابلو و چند کلیک ساده، خریدار مناسب را بدون واسطه در شهر خود پیدا کنید.
 

*** هم اکنون با استفاده از ربات تلگرام  تابلو میتوانید به صورت سریع و آسان به آگهی های ثبت شده توسط اپلیکیشن و وبسایت تابلو دسترسی پیدا کنید. ***
https://telegram.me/TabloMarketBot

در رسانه‌ها

کالای خود را تابلو کنید - اپلیکیشن تابلو زیر ذره بین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن سطح توقعات انسان ها پیدا کردن کالای مورد نظر بسیار سخت و زمان بر شده است و در بیشتر مواقع نیز رضایت صد در صدی حاصل نمی گردد. به همین منظور توسعه دهندگان کشور به فکر ساخت اپلیکیشنی افتاده اند که کار را برای خریداران بسیار آسان نماید. یکی از این اپلیکیشن ها، در زمینه خرید و فروش و… تابلو نام دارد که در مقایسه با برنامه های مشابه خود از قابلیت ها و کاربرد بیشتری برخوردار می باشد. با ذره بین برای بررسی اپلیکیشن تابلو همراه شوید.

نقد و بررسی تابلو

تا چند سال پیش از این، افراد برای یافتن وسایل مورد نیاز زندگی خود باید مسافت های طولانی را می پیمودند تا کالای دلخواه را با قیمت مناسب بیابند. امروزه به لطف وجود شبکه جهانی اینترنت و اپلیکشن هایی که بر روی تلفن های همراه هوشمند نصب میگردد، دیگر نیازی به جستجوی فیزیکی نیست و از طرف دیگر انتخاب های بیشتری نیز در اختیار افراد قرار میگیرد. برنامه ای که در ادامه و تحت عنوان “تابلو” معرفی میکنیم، در همین رابطه است. با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi