کالری 2

نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۴٫۲ مگابایت
نسخه 2.81
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

★ "برنامه خیلی خوبیه. من سال گذشته با همیارش ۱۷ کیلو توی ۴ ماه کم کردم و تا الان هم بر نگشته. "
★ "خیلی عالیه . من با این برنامه تا حالا ۱۱ کیلو کم کردم "
★ "بدون اغراق برنامه ی بسیار کاربردی وعالی ای هست. من با کمکش تقریبا هفته ای یک کیلو گرم وزن کم میکنم. از سازندگان واقعا ممنونم. "
★ "عالیه من هرچقدر غذا میخوردم نهایتا وزن من ... اصلا کم نمیشد ولی بااین برنامه تویک ماه 7کیلو کم کردم فقط اراده میخواد واین برنامه"
نظرات بالا، نمونه هایی از نظرات کاربران برنامه کالری است که مدت هاست از جمله محبوبترین برنامه های کالری شمار محسوب می شود.
... و حالا
کالری 2، ویرایش جدید برنامه کالری آماده و منتشر شده است. امکان استفاده چند کاربره، نزدیک به 1000 مورد خوراک و فعالیت پیش فرض و حدود 10 هزار خوراکی انجمن غذای آمریکا، امکان تعریف خوراکی و فعالیت، نمودار وزن، محاسبه BMR و وزن تثبیت، راهنمای هوشمند سوزاندن کالری با فعالیت های مختلف، تعیین وزن هدف و به اشتراک گذاشتن نمودار وزن با دیگران بخشی از امکانات معمول کالری 2 هستند.

اما هدف اصلی برنامه کالری 2، ایجاد فضایی برای کمک به همدیگر در کاهش یا افزایش وزن است. برنامه کالری 2، علاوه بر امکانات معمول برنامه کالری، امکان تعامل میان کاربران را نیز فراهم می کند تا در کنار هم و با هم بتوانند اهداف بعضا دشوار کنترل وزن را پیگیری کنند.

به این نکته کلید نیز اشاره کنیم که کلیه امکانات کالری 2 تحت شبکه پشتیبان گیری می شوند و امکان بازیابی اطلاعات با گوشی های دیگر وجود خواهد داشت؛ تنها کافی است با نام کاربری خود وارد نرم افزار شوید.

تغییرات آخرین نسخه

- رفع مشکل 31 ام ماه در سال کبیسه

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن کالری ۲؛ راهنمای هوشمند سوزاندن کالری و کنترل وزن

اپلیکیشن کالری ۲ در واقع یک راهنمای هوشمند برای ردیابی کالری های سوزانده شده شماست که با داشتن یک شبکه اجتماعی کوچک، محیطی فراهم کرده تا کاربرانش برای رسیدن به وزنی ایده آل با هم تعامل داشته و برای رسیدن به این هدف همدیگر را یاری کنند.