تعبیر خواب (جامع)

تعبیر خواب (جامع)

نسخه ۳۰۰۰۰۰۰+
۱۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۵
مگابایت
حجم


اگر به دنبال یک بانک کامل تعبیر خواب می‌گردید، کافیه اپلیکیشن تعبیر خواب جامع را بر روی تلفن هوشمند خود نصب کنید، هرلحظه و هرجا امکان استفاده از آن میسر می‌شود.


در روان‌شناسی تحلیلی، شیوه‌های تعبیر خواب از روش‌های «زیگموند فروید» که بنیان‌گذار مکتب روان‌کاوی در کتاب خود به نام «تعبیر خواب» است، استخراج می‌شوند اما از نظر دین اسلام، تعبیر خواب یک علم الهی بوده و فقط از عهده اولیای طراز اول بر می‌آید؛ از این رو اپلیکیشن تعبیر خواب جامع با تلفیق نظرات پیامبران و مفسران امکان استفاده از هر دو روش را میسر می‌سازد.


تعبیر خواب جامع قابل نصب و راه‌اندازی بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید می‌باشد.


نگاهی به برنامه


پس از ورود، در صفحه اصلی برنامه لیستی از تعابیر مختلف بر اساس حروف الفبا به چشم می‌خورند؛ با کلیک بر روی هریک، اطلاعات و توضیحات مربوط به آن بخش که از چندین علما ذکر شده‌اند، در دسترس قرار می‌گیرند. اگر مطالب مورد توجه‌تان قرار گرفت، می‌توانید آن را از طریق کلیک بر روی آیکون ستاره که در بالای سمت راست صفحه به چشم می‌خورد، به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنید تا در آینده راحت‌تر و سریع‌تر در دسترس قرار گیرند.


از دیگر امکاناتی که برنامه در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، امکان اشتراک‌گذاری مطالب با دوستان از طریق شبکه‌های اجتماعی است که از طریق کلیک بر روی آیکون مربوطه که در گوشه سمت راست صفحه قابل مشاهده است، امکان‌پذیر می‌باشد. 


تنوع و گستردگی کلمات به حدی زیاد است که همه موضوعات مختلف را تحت پوشش قرار داده است؛ به همین دلیل اگر موفق به یافت تعبیر مورد نظر خود نشدید، با کلیک بر روی آیکون «جستجو» که در سمت چپ بالای برنامه به چشم می‌خورد، امکان سرچ موضوع فراهم می‌گردد.


علاقه‌مندی‌ها: امکان مدیریت لیست علاقه‌مندی‌ها از این طریق امکان‌پذیر می‌شود.


اگر برنامه تعبیر خواب جامع مورد پسندتان قرار گرفت، با دادن امتیاز ۵ ستاره می‌توانید از آن حمایت کنید.


• گستردگی موضوعات تعابیر خواب


• دسته‌بندی موضوعات بر اساس حروف الفبا


• ارائه نظریه‌های مختلف از چندین عالم و دانشمند


• امکان جستجوی تعابیر


• امکان افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها


• امکان اشتراک‌گذاری با دوستان از طریق شبکه‌های اجتماعی


logo-enamad logo-samandehi