+۲۰۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۶
مگابایت
حجم

اپلیکیشن IQ با تلاش و صرف زمان زیاد، بر اساس یکی از معتبرترین تست های تعیین ضریب هوش دنیا (تست ریون برای بزرگسالان) طراحی شده است.علاوه بر این، این اپلیکیشن دارای تست گودیناف برای کودکان نیز هست.
***امیدواریم با نظرات خوب خود ما را در ادامه راه دلگرم نمایید.***
++ در IQ خواهید دید:
-تست ریون برای بزرگسالان
-تست گودیناف برای کودکان
++امکانات برنامه :
تست هوش ریون:
- دارای تایمر زمانی
- رعایت ترتیب سوال ها
-آگاه ساختن کاربر از شماره سوال
-اعلام نتیجه تست در پایان 60 سوال
تست آدمک گودیناف:
- توضیح شفاف برای آزمون گیرنده
-امکان حساب کردن هوش کودک پس از پر کردن فرم
- توصیه هایی به والدین به منظور افزایش هوش کودک
درباره ی تست ریون:
بهترین تست های معتبر تعیین ضریب هوشی در روانشناسی تست هوش ریون و وکسلر است. تست ریون در 60 سوال (از آسان به سخت) و در زمان 45 دقیقه ای و برای افراد 9 تا 65 سال طراحی شده است. این سوالها بر اساس منطق خاصی تنظیم شده اند. آزمودنی باید منطقی را که بر اساس آن الگوی هر سوال ساخته شده است را کشف کند.

درباره ی تست گودیناف:
آزمون ترسیم آدمک یکی از آسانترین ، عملی ترین و جهانی ترین آزمونهای تصویری است. این آزمون به وسیله عده زیادی کد گذاری شده است که مهمترین آنها کار خانم فلورانس گودیناف است که در سال 1920 در ایالت نیوجرسی آمریکا روی 4000 کودک آن را آزمایش نمود . در فرانسه نیز دکتر فای در این زمینه کار کرده است.
مهمترین هدف آزمون ، تعیین درجه هوشمندی سن عقلی و بهره هوشی کودک است . همچنین این آزمون را زمانی به کار می بریم که آزمونهای هوشی دیگر مقدور نیست و می خواهیم هر چه سریعتر درباره درجه هوشی کودک به نتیجه برسیم . علاوه بر این ، اطفالی که زبان نمی دانند و قادر به سخن گفتن نیستند بهترین ابزار سنجش این آزمون می باشند.


**این مطالب با راهنمایی جناب آقای قنبری (روانشناس) و آقای دکتر بهشتیان تدوین شده است.

logo-enamad logo-samandehi