باطری هوشمند

باطری هوشمند

نسخه ۱.۳
۱
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴۹۷
کیلوبایت
حجم

باطری هوشمند = حداکثر کردن زمان شارژ
باطری هوشمند چیست؟ به محض وصل کردن شارژر به گوشی موبایل میزان روشنایی صفحه نمایش حداکثر و شبکه وایرلس روشن می شود. بلافاصله بعد از قطع کردن شارژر، با توجه به درصد شارژ موبایل شما از روشنایی صفحه نمایش کاسته می شود و امکان دارد شبکه وایرلس نیز خاموش شود. البته تمام این تغییرات با توجه به دستوراتی که قبلا برای باتری هوشمند صادر کرده اید به وقوع می پیوندند.

باطری هوشمند ابزار بسیار مفیدی برای حداکثر کردن زمان استفاده از باتری موبایل می باشد. این برنامه به طور هوشمند و با توجه به میزان شارژ باطری تنظیمات موبایل شما را تغییر می دهد تا زمان بهره برداری از باتری موبایل بهینه شود. باتری هوشمند را می توانید برای 5 حالت برنامه ریزی نمایید:
- هنگامی که گوشی در حال شارژ شدن می باشد
- هنگامی که شارژ بیش از 80% می باشد
- هنگامی که شارژ بین 50% تا 80% می باشد
- هنگامی که شارژ بین 30% تا 50% می باشد
- هنگامی که شارژ کمتر از 30% می باشد

برای 5 حالت فوق شما می توانید وضعیت گزینه های ذیل را تعریف نمایید.
- میزان روشنایی صفحه نمایش
- وضعیت شبکه وایرلس
- وضعیت بلوتوث
- زمان به خواب رفتن گوشی (Sleep)
- وضعیت ویبره
- وضعیت Auto Sync

برای هریک از تنظیمات فوق می توانید سه حالت مختلف را در نظر بگیرید. مثلا هنگامی که شارژ بین 50 تا 80 درصد می باشد وضعیت بلوتوث چگونه باشد؟ خاموش، روشن یا بدون تغییر؟ حالت بدون تغییر بدین مفهموم می باشد که باطری هوشمند وضعیت بلوتوث را تغییر نخواهد داد و کنترل بلوتوث در اختیار خود شما خواهد بود.

5 حالت مختلف برای کنترل کردن تنظیمات گوشی انعطاف پذیری فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد تا از یک طرف شارژ گوشی خود را حداکثر نمایید و از طرف دیگر از امکانات گوشی خود به بهترین نحو استفاده نمایید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق programmer.bazaar@gmail.com به اطلاع ما برسانید.

logo-enamad logo-samandehi