شهدینه : بازار تغذیه سالم

شهدینه : بازار تغذیه سالم

نسخه ۱.۰.۳
<۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۳
مگابایت
حجم

با سلام خدمت همه دوستان گرامی


خیلی ساده می گویم، اگر به اطرافمان خوب نگاه کنیم، متوجه می شویم که تعداد زیادی از اطرافیان ما یا حتی شاید خود ما دچار حداقل یک بیماری هستیم. به عقیده ما یکی از دلایل افزایش و رشد بی رویه بیماری در کشور تغذیه نامناسب و صنعتی می باشد.


همه می دانیم که محصولات صنعتی تولید شده در کارخانجات، به دلیل تمایل به سود بیشتر توسط کارخانجات و شرکا، دارای کمترین مزایا برای بدن می باشد. در حقیقت اگر چینی شدن محصولات غذایی را هم در نظر بگیریم دیگر راه نجاتی از شر بیماری زایی مواد غذایی به نظر نمی رسد.


اما راه نجات در شهدینه است. البته همانطور که گفتیم تغذیه یکی از موارد مربوط به سلامت می باشد و ورزش و سبک زندگی و ... نیز وجود دارد.


شهدینه بازار تغذیه سالم می باشد. در این بازار محصولات طبیعی که به صورت سنتی در گوشه گوشه ایران از قدیم تولید می شدند، به شیوه سنتی عرضه می شود. سعی شده است، بالاترین کیفیت در محصولات رعایت شود.


همچنین در این برنامه موبایلی اندروید تالارهای گفتگو در زمینه های مختلف وجود دارد که می توانید نظرات خودتان را بیان کرده و از نظرات دیگران بهره مند شوید.


مژده به کسانی که می خواهند کسب درآمد داشته باشند: شهدینه بستری فراهم کرده است که می توانید از طریق آن با فروش محصولات غذایی طبیعی، سالم و باکیفیت منطقه خودتان به درآمد مناسبی دست یابید.


برای شروع همکاری با شهدینه ابتدا برنامه را نصب کنید و طبق راهنمای آن اقدام کنید ...


در پایان یک خواهش داریم ...


شاید به هر دلیلی شهدینه را نصب نکنید یا از شهدینه خرید نکنید ولی حتماً از محصولات طبیعی و سالم استفاده کنید تا سالم بمانید ...

logo-enamad logo-samandehi