متن یار

متن یار

Version 1.1.1
In-app Purchases
+5 K
Install
Tools
Category
5 MB
Size
متن یار

متن یار

سمین سافت
Version 1.1.1
In-app Purchases
+5 K
Install
Tools
Category
5 MB
Size

Images

Introduction

More Info

✏️  کُپی کن تا ذخیره بشه!

✏️ «متن یار» یک اپلیکیشن کاربردی‌ست که متنهای مورد علاقه شما را ذخیره  می‌کند، آن‌ها را دسته‌بندی  کرده و بصورت امن  نگهداری می‌کند تا هر وقت که اراده کردید آن را استفاده کنید :)

✏️ امکانات «متن یار» به همین‌جا ختم نمی‌شود، شما با نصب این برنامه یک دانلودر قوی اینستاگرام  هم در تلفن همراه خود دارید که تصاویر و ویدئوهای اینستاگرام را برای شما ذخیره می‌کند.

✏️ «متن یار» پا را از این هم فرا تر گذاشته؛ شما تمامی یادداشت های دم‌دستی  خود را می‌توانید با استفاده از این برنامه بصورت دست‌خط  بنویسید و ذخیره کنید تا دفترچه یادداشت شخصی نیز همراه خود داشته باشید.

✏️ در هر برنامه‌ای که باشید، هر متنی را کُپی کنید «متن یار» متوجه می‌شود و پنجره کوچکی⛶  را برای مدیریت متن نمایش می‌دهد؛ این متن‌ها را می‌توانید دسته‌بندی کنید؛ قابلیت حذف و افزودن دسته‌بندی وجود دارد.

✏️ «متن یار» دارای "پنجره شناور"  کاربردی می‌باشد که در هر کجای اندروید که باشید این پنجره همراه شماست تا هر وقت که اراده کردید، به متن‌های ذخیره شده در برنامه دسترسی سریع داشته باشید.

✏️ «متن یار» دارای ویجت صفحه نمایش  نیز می‌باشد؛ با افزودن این ویجت به صفحه نمایش، به آخرین متن‌های ذخیره شده نیز دسترسی خواهید داشت.

✏️ با استفاده از قابلیت "تهیه نسخه پشتیبان"  و "بازگردانی"  ، «متن یار» امنیت داده‌ها را تضمین می‌کند.
✏️ همچنین می‌توانید بر روی «متن یار» رمز بگذارید  تا فقط خودتان با کلمه عبور، قادر به باز کردن برنامه باشید. " حریم خصوصی  شما برای ما ارزشمند است"

امکانات دیگر:
🌅 1- دارای دو محیط کاربری (Theme) مجزا و زیبا
🔍 2- جستجوی هوشمند در متن‌ها
🔧  3- دارای تنظیمات کاربردی
❤️️ 4- امکان نشان کردن متن‌های مورد علاقه
💌 5- قابلیت به اشتراک‌گذاری متن‌ها
🔟 و ده ها قابلیت دیگر...😍

User Reviews - 251 Rates
4.3 from 5
5
4
3
2
1
ناشناس
ناشناس
2017/03/12
الان پیغام app crashed میده چراااااااا کمکم کنید
hamed
hamed
2017/10/11
خیلی عالی سپاس
کورش
کورش
2017/01/27
👍خیلی خوبه⭐⭐⭐⭐⭐

In Media