Samaaneh Hooshmand Hamrah

Samaaneh Hooshmand Hamrah

Version 1.5
Free
In-app Purchases
5
K
Active installs
Productivity
Category
12
MB
Size

Samaaneh Hamrah, Always be with you!

In Media

گنجینه ای ناب برای گوشی شما - سامانه هوشمند همراه در ذره بین

برنامه سامانه هوشمند همراه ، هر آنچه به ذهن یک کاربر می رسد را در خود جای داده است. امور الکترونیکی پلیس ۱۰+، پرداخت قبوض و اقساط، خدمات اپراتور های ایرانسل، همراه اول و رایتل، خدمات تماس، پیشخوان دولت، کد های مخفی و پرکاربرد اندروید، خرید بلیط تئاتر و هواپیما، امور شخصی و متفرقه و خلاصه هر امکانی که به صورت الکترونیکی برای افراد فراهم شده است. امور دیگر که به صورت آنلاین امکان پذیر نیست و نیاز به حضور فرد در ارگانهای مربوطه است را نیز می توان در این برنامه دید تا فرد با روال اداری آشنا شود و کمتر وقت خود را صرف رفت و آمد و کاغذ بازی های مرسوم کند.

Samaaneh Hooshmand Hamrah

Samaaneh Hamrah, Always be with you!

سامانه همه فن حریف هوشمند!

می خواهید خلافی خودرو بگیرید، آوای انتظار گوشیتان را تغییر دهد، کار ثبتی دارید،قبض جریمه، پلیس +۱۰، تئاتر، حسابداری! همه این کارها و بسیاری از کارهایی که فقط اسم بردن آن ها چند صفحه نیاز دارد در یک اپ پیاده سازی شده که در نوع خودش کاملا بی نظیر است و آن اپی نیست جز سامانه هوشمند همراه…

نقد و بررسی سامانه هوشمند همراه

این روزها بحث دولت الکترونیک و راه اندازی سامانه های نرم افزاری برای انجام امور روزمره شهروندان بسیار بر سر زبان ها بوده و در مورد آن زیاد میشنویم. به لطف پیشرفت تکنولوژی و ظهور دستگاه هایی مانند تلفن همراه هوشمند در کنار ایجاد بسترهای ارتباطی همچون اینترنت پر سرعت، دستیابی به دولت الکترونیک چندان هم سخت نیست. در این میان اپلیکیشن هایی نیز تولید میشوند که مجموعه ای از خدمات شهروندی را در اختیار کاربران خود میگذارند. در ادامه یکی از همین برنامه ها تحت عنوان “سامانه هوشمند همراه” را به شما معرفی میکنیم. با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم.

Samaaneh Hooshmand Hamrah

Samaaneh Hamrah, Always be with you!

logo-enamad logo-samandehi