دوستینو (دوستیابی و چت ناشناس!)

دوستینو (دوستیابی و چت ناشناس!)

نسخه ۲.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

دوستینو،  یک پیام رسان کاملا رایگان که با اون میتونی به بقیه کاربران آنلاین برنامه از هر شهری و هر سنی وصل بشی و با همدیگه حرف بزنید و حتی دوست بشید!

توجه:  حتی با وجود مشکلات اینترنت بین المللی و فیلترینگ، این برنامه به خوبی کار میکنه و میتونید ازش استفاده کنید!

برای پیدا کردن افراد مختلف و کاربران ، لازم نیست شماره تلفن یا نام کاربری آنها را داشته باشید و خیلی راحت میتونی به بقیه کاربران برنامه وصل بشی!


برخی قابلیت های برنامه:

-استفاده راحت: این برنامه محیط ساده و فارسی راحتی داره و دارای راهنما است که میتوانید بهره ببرید و همچنین برای استفاده از این برنامه نیاز به هیچ گونه شماره تلفن و سیم کارت و ثبت نام ندارید و خیلی راحت میتوانید از برنامه استفاده کنید.

-لیست دوستان: هنگام صحبت با یک نفر اگه از هم دیگه خوشتون اومد و خواستید بعدا هم با هم حرف بزنید و ارتباط داشته باشید کافی است هنگام چت کردن و موقع بستن چت روی گزینه "اضافه به لیست دوستان" کلیک کنید تا هم صحبتتون به لیست دوستان شما اضافه بشه و بعدا بتونی باهاش چت کنی یا دایرکت بفرستی! در ضمن هر چقدر که دوست داشته باشی میتونی برای خودت دوست پیدا کنی.

-جستجوی ویژه: شاید بعضی کاربران دوست داشته باشن با یک گروه خاص از کاربران برنامه فقط صحبت کنن و به آنها متصل بشن ، برای اینکار میتوانید از قابلیت جستجوی ویژه یا سفارشی استفاده کنید که برای مثال میتوانید فقط جنسیت دختر را برای خود فیلتر کنید و فقط به کاربر دختر متصل شوید.

-امنیت برنامه: ما امنیت این برنامه رو تا حد ممکن افزایش دادیم تا شما کاربران احساس امنیت کنید، مثلا در صفحه چت (مکالمه) به هیچ عنوان نمیتوانید از صفحه موبایل اشکرین شات (عکس از صفحه) یا فیلم بگیرید و ضبط کنید به دلیل اینکه پیام های خصوصی کاربران و مکالمه ها فاش و منتشر نشوند.

-همچنین هنگام ارسال عکس هم از شما سوال میشود که "از عکست محافظت کنم؟" که اگر شما قبول کنید و روی بله کلیک کنید، عکس شما برای هم صحبت شما ارسال میشود ولی هم صحبت شما نمیتواند عکس شما را ذخیره کند یا بعدا ببیند و فقط میتواند در همین برنامه و همان لحظه مشاهد کند.

-صرفه جویی مصرف اینترنت: تا حد امکان توانستیم مصرف اینترنت برنامه را کاهش دهیم تا ترافیک زیادی از شما کاربران کم و مصرف نشود.

logo-enamad logo-samandehi