کمکیار پردازنده

کمکیار پردازنده

نسخه ۴.۰.۱
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

سلام دوستان


با شروع فصل های بهار و تابستان و گرم شدن هوا مشکل همیشگی گوشی های موبایل یعنی داغ شدن بیش از اندازه مجدد نمایان میشه . مشکلی که هم خود شما رو اذیت میکنه و صد در صد به خود گوشی و باتری اون هم آسیب میرسونه.


توجه کنید وقتی گوشی تو دست شما داغ هست ، پس داخل گوشی چه دمایی وجود داره و داره به قطعات گوشی آسیب میرسونه.


یکی از دلایل اصلی این گرم شدن فعالیت بی مورد نرم افزار ها هستن که در پس زمینه مشغول کنکاش به دلایل مختلف هستن. که قریب به 90 درصد فعالیت بی مورد و بدون اجازه شمارو انجام میدن.


نرم افزار های زیادی برای از بین بردن این فعالیت های بی مورد وجود داره . مثل کلین مستر (Clean Master) ، دو یو کلینر (DU Cleaner) ، گو اسپید (GO Speed) و.... 


اما چیزی که معمولا توجهی بهش نمیشه فعالیت های خود این نرم افزارهاست که هاوی تبلیغات آزار دهنده و بعضا ماینینگ های پنهان هستن که بعد از مدتی احساس میکنید تاثیری رو بهبود کارکرد گوشی نمیزاره و از طرفی گوشی رو کند تر هم میکنه.


نرم افزاری که در حال مطالعه توضیحاتش هستید . نرم افزاری هست که نظیر کار برنامه های یاد شده رو انجام میده و هیچ گونه تبلیغ و ماینینگ و فعالیت پشت پرده ای نداره . و بسیار راحت و هوشمند جلوی نرم افزار هایی که باعث کندی ، داغ شدن ، هنگ کردن و.... شدن رو میگیره . 


*آزاد سازی رم


*آزاد سازی پردازنده


*خنک کننده گوشی


*شارژ هوشمند


*پاک کردن فایلهای موقت و بی مورد


ضمن اینکه از طراحی خوبی برخورداره و سیستم شارژ هوشمند رو هم داره.


 


 


امیدوارم لذت ببرید.

logo-enamad logo-samandehi