محاسبه سود، طلا، قسط

نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۳٫۲ مگابایت
نسخه 2.3.4

توضیح

**سرور قدیمی قیمت آنلاین طلا تا پایان بهمن ماه متوقف خواهد شد در صورت عدم بروزرسانی به آخرین نسخه در بخش قیمت طلا با خطا مواجه خواهید شد که با بروزرسانی به نسخه ۲.۳.۰ و بالاتر رفع خواهد گردید**

برای مشاهده فرمول های مورد استفاده برنامه می توانید به تارنمای شخصی بنده مراجعه کنید.

درصورت مشاهده پیام دسترسی این پیام صرفا جهت نمایش تبلیغات بوده و استفاده دیگری ندارد. 

قابل توجه کاربران محترم:

قیمتی که در بخش طلا بصورت خودکار درج میگردد به ریال است اما در سایر بخش ها به هرواحدی که مبلغ را وارد کنید به همان واحد نیز هم خروجی دریافت خواهید کرد به عنوان مثال ورودی به تومان وارد کنید خروجی هم به تومان است به دلار هم وارد کنید خروجی به دلار خواهد بود.

بخاطر عدم استقبال کاربران از بخش خانه و درج نظرات منفی و نمرات پایین به برنامه این بخش حذف گردید درصورتی که کاربران مایل به برگرداندن این بخش به برنامه هستند لطفا در بخش نظرات اعلام فرمایید تا دوباره این مورد اضافه گردد

در بخش طلا محاسبه به دو صورت در بین طلافروشان صورت می پذیرد که در این برنامه از روش منصفانه تر آن استفاده شده که برای مشاهده هردو روش میتوانید به آدرس saeedg.ir مراجعه کنید.

سازگار با اندروید2.3 تا اندروید 6! مناسب برای محاسبه سریع و آسان در مواقعی که عوامل متغییر دارید!! شما میتونید از دیگران سریعتر به جواب برسید! میتونید ببینید 1% سود بیشتر و یا کمتر چقدر فرق میکنه.

-محاسبه سود سپرده بانک و تمامی عوامل موثر بصورت معکوس

-محاسبه قسط وام بانک و تمامی عوامل موثر بصورت معکوس

-محاسبه قیمت زیورآلات طلا و تمامی عوامل موثر بصورت معکوس

در یک لحظه ببینید با تغییر عوامل موثر چه تغییراتی ایجاد میشه! مجبور نیستید همه متغییرها رو دوباره ضرب و جمع کنید فقط اعدادتون رو تغییر بدید و یا مقادیری که میخواهید محاسبه شوند را خالی بگذارید و تغییرات نهایی را مشاهده کنید.

نمایش ارقام با تفکیک 3رقمی جهت خوانا بودن هرچه بهتر. مطابق با فرمول های بانک مرکزی. با حمایت از برنامه امکان توسعه هرچه بیشتر امکانات برنامه و رایگان بودن آن را ممکن کنید.

لطفا در صورتی که برنامه را نپسندیدید علت آن را هم بیان کنید تا در در ویرایش های بعدی اصلاح شود. باتشکر

تغییرات آخرین نسخه

رفع برخی از مشکلات جزئی

دسترسی‌ها

  • com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • ir.saeedg.soodtalaghest.permission.C2D_MESSAGE

در رسانه‌ها

برنامه ای برای محاسبات بانکی و طلا

تا کنون ابزار مالی مختلفی ساخته شده که می توانند شما را در انجام امور بانکی و دیگر امور مالیتان یاری کنند. اپلیکیشن " محاسبه سود، طلا، قسط " یکی از همین ابزارهای موبایلی است که می توانید با نصب آن روی تلفن همراهتان محاسبات خود را به راحتی و بدون خطا انجام دهید. این برنامه همانطور که از نامش پیداست برای انجام حساب و کتاب های بانکی و همچنین خرید و فروش طلا دستیار دقیق و کارآمدی برای شما خواهد بود. در ادامه برای بررسی کاربردها و امکانات این برنامه اندرویدی با ذره بین همراه باشید.

منشی کاردان شما!

آیا به راحتی می‌توانید سود سپرده‌ی خود را در بانک‌های مختلف محاسبه کنید؟ آیا می‌دانید در خرید طلا، پارامترهایی مثل کارمزد ساخت، درصد سود فروشند و مالیات را نیز باید به حساب آورد؟